Lietuvos Raudonojo Kryžiaus bėgimas 2015Data: 2015 m. birželio 20 d.
Vieta: Palangos oro uostas
Organizatorius: Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija
Partneris: VĮ Lietuvos oro uostai
Dalyvio mokestis: Laisvanoriška auka Lietuvos Raudonajam Kryžiui


DĖMESIO! Į 5 km ir vaikų 500 m bėgimus jau nėra laisvų vietų! Norintys iki birželio 19 d. 24 val. dar gali spėti užsiregistruoti į 10 km ir 20 km bėgimus!

Ar kada nors esate bėgę... lėktuvų pakilimo taku? Ir ne apleisto aerodromo, o tikro, funkcionuojančio oro uosto? Į neįprastą nuotykį šeštadienį, birželio 20-ąją kviečia Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija. Visą dieną Palangos oro uoste kils ne lėktuvai, o nuotaika – čia vyks Pasaulinei pabėgėlių dienai skirtas bėgimas „Kai finišo linija – tik pradžia!“.

Pramogos ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams

Kol užsiregistravę dalyviai skaičiuos kilometrus ir sekundes pakilimo taku lėkdami link finišo, jų palaikymo komandos galės mėgautis teritorijoje įrengta vieta piknikui, pasigardžiuoti meksikietiško maisto virtuvės ant ratų „Voyager“ ar mobilaus „Narvessen“ kiosko siūlomais valgiais bei gėrimais, pasidairyti suvenyrų turgelyje, paragauti ledų. Bėgikams palaikyti ritmą, o žiūrovams – nuotaiką padės didžėjų Swix, Kym Wild ir Zhill komanda.

Kviečiame parodyti ne tik savo fizinio aktyvumo galimybes bėgant Palangos oro uosto pakilimo take, bet ir pagerbti pabėgėlių ryžtą, drąsą ir siekius atkurti savo gyvenimus naujoje saugioje valstybėje!

Dalyvio mokestis – laisvanoriška auka

Nuo simbolinių 500 m iki beveik pusės maratono distancijos, 20 km – kiekvienas šeštadienį į Palangos oro uostą atvykęs profesionalus ar mėgėjas bėgikas savo iššūkį galės pasirinkti pats, taip pat visi norintys kviečiami burtis į bendraminčių komandas. Neribojamas nei bėgikų amžius, nei kiti faktoriai. Svarbiausia Raudonojo Kryžiaus bėgime – kokybiškai bei pozityviai praleistas laikas ir, žinoma, pagrindinė renginio priežastis – Pasaulinė pabėgėlių diena.


Bėgikai galės rinktis 20 km, 10 km ar 5 km distancijas, vaikams numatoma 500 m bėgimo trasa (tėvams, norintiems bėgti kartu, taip pat privaloma registracija). Kiekvieno dalyvio lauks atminimo suvenyrai bei apdovanojimai. Bėgikų laikas bus fiksuojamas profesionalia laiko matavimo įranga.

Dalyvio mokestis taikomas nebus, tačiau kiekvienas pagal galimybes galės skirti auką Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai bei paremti organizacijos veiklą ir misiją – teikti pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms, saugoti jų sveikatą, gyvybę ir orumą.


DĖMESIO! Į 5 km ir vaikų 500 m bėgimus jau nėra laisvų vietų! Norintys iki birželio 19 d. 24 val. dar gali spėti užsiregistruoti į 10 km ir 20 km bėgimus!

NUMERIŲ ATSIĖMIMAS:

Birželio 18 d.
16.00 - 19.00 val. - Vilnius , Smolensko g. 19, specializuota bėgimo parduotuvė „Sport Point“
 
Birželio 19 d.
20.00 – 22.00 val. – Palanga, Žemaitės g.6/6, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro bendrabutis
 
Birželio 20 d.
13.00 – 15.15 palapinėje, esančioje prie įėjimo į Palangos oro uostą
15.20 – 16.00 palapinėje Palangos oro uosto teritorijoje

PROGRAMA:

Teritorijos atidarymas
Nuo 15.20 val. 

Varžybos:
16.00 val. – RENGINIO ATIDARYMAS;
16.05 val. – VAIKŲ 500 M BĖGIMO STARTAS
16.20 val. – APŠILIMAS
16.25 val. - PAGRINDINIŲ BĖGIMŲ STARTAS (20 km, 10 km, 5km)
16.30 val. – VAIKŲ 500 M BĖGIMO APDOVANOJIMAI

Pagrindinių bėgimų apdovanojimai pasibaigus rungčiai
 
Pramogos ir dūzgės
15.20 – 20.00 val. - PIKNIKAS, PREKYBA, MUZIKA

Būkime atviri naujiems iššūkiams! Juk finišo linija - tik pradžia!
 
Renginys organizuojamas įgyvendinant Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą „Migracija ir žmogaus teisės: migrantų orumo apsauga“.
 

Partneriai:                                                                                  Bėgimu rūpinasi:

 


 

Rėmėjai:


 


Informaciniai partneriai