Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Savanoriavimas

Stipri šeima

Stiprios šeimos programos tikslas – atliepti negalios paliestų šeimų interesus – padėti ir patiems negalią turintiems asmenims, ir jų artimiesiems. Siekiama įvairių veiklų pagalba padėti šeimoms lengviau integruotis vietos bendruomenėse.

Apie

Plačiau apie programą

Kiekvienos šeimos situacija unikali, jos susiduria su skirtingais rūpesčiais ir problemomis, todėl LRK savanorių, dalyvaujančių programoje, veiklos šeimose skiriasi. Įgyvendindami programos veiklas pastebėjome, kad net savanoriaujant šeimose, kuriose negalią turi vaikai, savanorystės pobūdis priklauso nuo vaikų amžiaus. Iki paauglystės savanorystė labiau skirta pagalbos ir bendravimo suteikimui tėvams, kol savanoriai žaidžia su vaikais, artimieji gali pavyzdžiui susitvarkyti namus. Paaugliai savanoriai puoselėja lygiavertes draugystes su negalią turinčiu jaunimu, kartu leidžia laisvalaikį namuose ir mieste, dalinasi dienos įspūdžiais susirašinėdami bei susiskambindami.

Ką programoje veikia savanoriai

Programos savanoriai: kartu su negalią turinčiu asmenimi leidžia laisvakaikį (eina pasivaikščioti, kalbasi, žaidžia, kt.); padeda šeimoms keliauti į socialines, laisvalaikio, kultūrines veiklas; skatina šeimas įsitraukti į bendruomenės veiklas, tai daryti aktyviai bei reguliariai.

SAVANORYSTĖ

Prisidėkite prie programos savanoriaudami

Pildyti savanoriavimo formą
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės