Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Svarbi informacija

Brangus Lietuvos Raudonojo Kryžiaus partneri,

norime pranešti, kad dėl žmogiškosios klaidos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus vardu už vasario mėnesį nebuvo išsiųstos elektroninės sąskaitos periodinės įmokos įvykdymui.

 

Nuoširdžiai atsiprašome už nesklandumus ir klaidas bei norime informuoti, kad kovo mėnesį gausite 2 sąskaitas, kurių viena bus siunčiama už kovą, o kita – už vasarį. Pažymime, kad TAI NĖRA ĮMOKOS DIDINIMAS.

 

Sąskaitą už kovą gausite kovo 7-8 dienomis, o sąskaitą už vasarįkovo 13-14 dienomis.

 

Dar kartą norime atsiprašyti už klaidas, kurių, deja, kartais pasitaiko. Jau ėmėmės visų reikalingų veiksmų, kad tokie nesusipratimai ateityje nebepasikartotų.

 

Labai vertiname jūsų neįkainojamą paramą ir bendradarbiavimą, kurie leidžia nenutrūkstamai padėti visiems krizės paliestiems žmonėms – grąžinti šypseną vienišiems senjorams, leisti atsikvėpti su negalios problema susiduriančioms šeimoms, pasiruošti ir reaguoti nenumatytose krizinėse situacijose, nutikus nelaimei.

 

Kontaktas pasiteiravimui: parama@redcross.lt

 

Dėkojame už jūsų supratingumą!

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės