Įkvėpti pirmi padėti krizėje

220 generatorių Ukrainai

2022-12-10 • Naujienos

Daugiau informacijos

Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko 220 vnt. generatorių, kuriuos pristatys Ukrainai.
Šiuo metu Ukrainoje dėl apšaudymų, kurie nutaikyti į Ukrainos energetikos infrastruktūrą, beveik 12 mln. žmonių kasdien susiduria su elektros tiekimo trikdžiais arba visiškai neturi elektros. Atsižvelgiant į net 30% elektros energijos deficitą šalyje, Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko 100 generatorių, kurie gruodžio 20-21 d. bus išvežti į Ukrainą.

Siekiant padėti palengvinti ukrainiečių gyvenimo sąlygas šaltuoju laiku, iš verslo tikslinės paramos Ukrainai Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko 220 generatorių už 278 tūkst. eurų. Prietaisai bus vežami Ukrainos Raudonajam Kryžiui, iš kur bus paskirstyti Ukrainos namų ūkiams.
Lai Kalėdos Ukrainos žmonėms būna bent kiek šiltesnės ir šviesesnės ♥️

Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos

Reikalingi elektros generatoriai ir miegmaišiai Ukrainai

Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) kartu su Lietuvos savivaldybėmis, palaikomi LR prezidento Gitano Nausėdos pradeda elektros generatorių ir miegmaišių tiekimo Ukrainai akciją. Šiuo metu esame nupirkę 220 generatorių, kurie jau kitą savaitę bus išvežti į Ukrainą ir paskutinės, miegmaišių rinkimo akcijos metu, surinkome beveik 4000 miegmaišių, tačiau poreikis meigmaišiams ir elektros generatoriams yra daug didesnis. Todėl kviečiame padėti mums įsigyti labai reikalingų ELEKTROS GENERATORIŲ, skirtų Ukrainai ir taip pat atnaujiname MIEGMAIŠIŲ rinkimą.

Skaityti
Naujienos

Padėkime išpildyti svajones

„Besibaigiantys metai mums ir mūsų šaliai nebuvo patys lengviausi. Tačiau nepaisant visų sunkumų, drauge su valstybe ir neabejingais žmonėmis tiesėme pagalbos ranką nuo karo bėgantiems žmonėms, aukojome šiltus drabužius, higienos reikmenis bei kitus būtiniausius daiktus į šalį atvykusiems ukrainiečiams, rūpinomės vienišais vyresniais žmonėmis bei šeimomis, kurios prižiūri savo negalią turinčius artimuosius. Tai tik keli pavyzdžiai, kurie iliustruoja, jog vienybė ir žmogiškumas gali įveikti krizes. Pirmi padėti krizėje – tai mūsų misija ir įsipareigijimas žmonėms ir šaliai.“ Lietuvos Raudonojo Kryžiaus vadovė Kristina Meidė

Skaityti
Naujienos

Gerumo prenumerata

Lietuvos Raudonasis Kryžius pradeda komunikacijos kampaniją „Jūsų prenumerata gali daugiau“. Ji skatina visuomenę kurti reguliarios paramos tradiciją – prie gerų darbų prisidėti ne tik per didžiąsias metų šventes, bet gerumą prenumeruoti visus metus.

Skaityti
Naujienos

220 generatorių Ukrainai

Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko 220 vnt. generatorių, kuriuos pristatys Ukrainai. Šiuo metu Ukrainoje dėl apšaudymų, kurie nutaikyti į Ukrainos energetikos infrastruktūrą, beveik 12 mln. žmonių kasdien susiduria su elektros tiekimo trikdžiais arba visiškai neturi elektros. Atsižvelgiant į net 30% elektros energijos deficitą šalyje, Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko 100 generatorių, kurie gruodžio 20-21 d. bus išvežti į Ukrainą.

Skaityti
Naujienos

Miegmaišių rinkimo akcija

ATNAUJINIMAS: BUVO SURINKTA BEVEIK 4000 MIEGMAIŠIŲ, AČIŪ PRISIDĖJUSIEMS! Ukrainoje intensyviai vykstant apšaudymams, maždaug 12 milijonų žmonių liko be elektros ir kasdien kovoja su šalčiu. Lietuvos Raudonasis Kryžius iš kolegų, Ukrainos Raudonojo Kryžiaus, gavo žinių, kad šiuo metu gyventojams labai trūksta šiltų miegmaišių. Išreikštas poreikis - 75 tūkst. miegmaišių. ❗️ Todėl artimiausią savaitgalį, gruodžio 10 ir 11 dienomis, labai kviečiame visuomenę susivienyti dar kartą - skelbiame MIEGMAIŠIŲ RINKIMO UKRAINAI AKCIJĄ VISOJE ŠALYJE!

Skaityti
Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija
Konstitucijos pr. 7A, PC Europa, III a.
Vilnius, LT-09307
+370 659 71 598 info@redcross.lt

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės