Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Veiklos

Pirmosios pagalbos programa

Pirmosios pagalbos programos tikslas yra kuo daugiau žmonių išmokyti suteikti pirmąją pagalbą, todėl Lietuvos Raudonasis Kryžius veda pirmosios pagalbos mokymus individualiems asmenims, organizacijoms ir bendruomenėms.

Lietuvos Raudonasis Kryžius savo mokymuose remiasi ilgamete tarptautine patirtimi ir praktikomis. Tarp atvykusių į mokymus žmonių tik 12% teigia, kad pasitikėtų savo jėgomis, jeigu reikėtų suteikti pirmąją pagalbą. Tarp pabaigusių mokymus, taip teigiančių dalyvių padaugėja iki 87%.

Susisiekite

Ramūnas Alenčikas

Pirmosios pagalbos programos vadovas

Apie

Apie programą

Lietuvoje Raudonojo Kryžiaus pirmosios pagalbos mokymų istorija siekia 1975 metus. Iki 1985 metų mokymai buvo vykdomi sanitarinių draugovių nariams.
1991 metais bendradarbiaujant su partneriais iš Norvegijos, buvo parengta 20 pirmųjų Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pirmosios pagalbos instruktorių. LRK pradėjo vesti pirmosios pagalbos mokymus įmonių darbuotojams, būsimiems vairuotojams bei moksleiviams. Šiandien Lietuvos Raudonasis Kryžius aktyviai veda mokymus individualiems asmenims ir organizacijoms.
Informacija

Instruktoriai ir jų kontaktai

Kontaktai
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės