Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Veiklos

Jaunimo programa

Jaunimo programoje siekiama sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę ir savanorišką veiklą, ugdant pilietiškumo bei humaniškumo kompetencijas. Šios programos pagrindinė misija yra neformaliojo ugdymo veiklų, paskaitų ar interaktyvių užsiėmimų pagalba padėti mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, gebėti suteikti pirmąją pagalbą, įgyti kuo daugiau žinių apie tai, kaip reikėtų reaguoti šalyje esant ekstremaliai situacijai ir kaip tinkamai tam pasiruošti.

Susisiekite

Greta Svirupskytė

Jaunimo programos vadovė

Apie

Ką mes veikiame?

  • Organizavimas neformaliojo ugdymo veiklos (paskaitos ir/ ar interaktyvūs užsiėmimai), padedančios mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams susipažinti ir/ar įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, orientuotus į pirmąją pagalbą, pasirengimą ekstremalioms situacijoms;
  • Dalyvavimas viešuose miesto ir/ar šalies renginiuose;
  • Pilietinių akcijų inicijavimas;
  • Jaunimo savanoriškos tarnybos veiklos organizavimas.
Veiklos

Savanoriškos jaunimo tarnybos etapai

 

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija yra akredituota organizacija, kuri turi galimybę vykdyti savanorišką jaunimo tarnybą (toliau – JST).

 

 

  1. Du kartus per metus yra atidaroma savanoriškos jaunimo tarnybos registracijos platforma, kurioje jauni žmonės gali registruotis bei pasirinkti savo savanorystės vietą (taip pat yra skelbiamos 3-4 papildomos registracijos į laisvas JST programos vietas konkrečiose savivaldybėse bei papildomos registracijos į savivaldybių papildomai finansuojamas JST įgyvendinimo vietas). Registracijos nuoroda nėra aktyvi visą laiką, tačiau norintys pirmieji gauti informaciją – kviečiami užsisakyti naujienlaiškį adresu https://jst.jrd.lt/newsletter ir gauti informacinį pranešimą apie paskelbtą registraciją.
  2. Jei atsiranda savanorių, pasirinkusių LRK skyrių – su mumis susisiekia JST veiklą organizuojanti organizacija ir aptaria savanorio priėmimo galimybes.
  3. Nusprendus priimti savanorį savanoriauti LRK skyriuje, yra įvykdomas trišalis susitikimas, kurio metu skyriuje esantis mentorius (dažniausiai tai būna savanorių koordinatorius) papasakoja apie skyriuje vykdomas veiklas, savanoris gali užduoti klausimus, pasidaliname abiejų pusių lūkesčiais, tikslais ir vizija bei pasirašome trišalę sutartį.
  4. Savanoris pradeda savo savanorystės veiklą.

 

Jaunimo programos siūlomos pamokų temos

LRK Jaunimo programos savanoriai keliauja į savo miesto ir rajono mokyklas, kuriose veda skirtingo pobūdžio neformalius užsiėmimus, kuriuos galite rasti LRK Pamokų pakete.

Failai

LRK pamokų paketas

Dokumentas • .pdf, 10.33MB
Galerija

Pajausk mūsų nuotaiką

Mums tavęs reikia!

Kodėl verta prisijungti?

Savanoriavimas tai puiki galimybė lavinti savo įgūdžius bei patirti nepakartojamas akimirkas. Ar esi pasirengęs (-usi) iššūkiams? Pasiruošęs (-usi) dalyvauti ir padaryti pasaulį geresniu? Jei taip, tai laukiame prisijungiant!

Noriu prisijungti!
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės