Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Veiklos

LRK pagrindinės veiklos

Pagrindinės organizacijos veiklos sritys: vienišų senjorų priežiūra, pagalba neįgaliems žmonėms ir jų šeimoms, mokymas teikti pirmąją pagalbą, humanitarinė pagalba pažeidžiamiausiems žmonėms Lietuvoje, pagalba pabėgėliams, prieglobsčio prašytojams bei migrantams.

Mūsų veiklos

Programa „Šilti apsilankymai“

Vienišumo problema Lietuvoje yra tapusi masiniu reiškiniu. Vyresnių kaip 65 metų amžiaus žmonių Lietuvoje yra daugiau kaip pusė milijono ir kasmet vis daugėja. Norėdami spręsti šią problemą, sukūrėme programą „Šilti apsilankymai”. Ji skirta vienišiems, daugiausiai vyresnio amžiaus žmonėms, dėl sveikatos ir kitokių kliūčių retai išeinantiems iš savo namų, neturintiems artimų žmonių rato. Juos nuolatos lanko Raudonojo Kryžiaus savanoriai

 

Plačiau apie programą

Jaunimo programa

Jaunimo programoje siekiama sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę ir savanorišką veiklą, ugdant pilietiškumo bei humaniškumo kompetencijas. Šios programos pagrindinė misija yra neformaliojo ugdymo veiklų, paskaitų ar interaktyvių užsiėmimų pagalba padėti mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, gebėti suteikti pirmąją pagalbą, įgyti kuo daugiau žinių apie tai, kaip reikėtų reaguoti šalyje esant ekstremaliai situacijai ir kaip tinkamai tam pasiruošti.

Plačiau apie programą

Pasirengimo Nelaimėms programa

Pasirengimo Nelaimėms programos tikslas yra stiprinti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pasirengimą nelaimėms, šviesti visuomenę apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms bei bendradarbiauti su valstybės ir savivaldos institucijomis reaguojant į ekstremalias situacijas.

Plačiau apie programą

Pirmosios pagalbos programa

Pirmosios pagalbos programos tikslas yra kuo daugiau žmonių išmokyti suteikti pirmąją pagalbą, todėl Lietuvos Raudonasis Kryžius veda pirmosios pagalbos mokymus individualiems asmenims, organizacijoms ir bendruomenėms.

Lietuvos Raudonasis Kryžius savo mokymuose remiasi ilgamete tarptautine patirtimi ir praktikomis. Tarp atvykusių į mokymus žmonių tik 12% teigia, kad pasitikėtų savo jėgomis, jeigu reikėtų suteikti pirmąją pagalbą. Tarp pabaigusių mokymus, taip teigiančių dalyvių padaugėja iki 87%.

Plačiau apie programą

Prieglobsčio ir migracijos programa

Prieglobsčio ir migracijos programa skirta užtikrinti į Lietuvą atvykusių užsieniečių orumą ir teises, atliepti jų pagrindinius žmogiškuosius poreikius, gerinti emocinę būseną, įgalinti savarankiškai pasirūpinti savimi ir savo artimaisiais.

Plačiau apie programą

Stipri šeima

Programos „Stipri šeima“ tikslinė grupė – negalios paliestos šeimos. Mūsų tikslas – atliepti negalios paliestų šeimų interesus – padėti negalią turintiems asmenims ir jų artimiesiems. Siekiame padėti šeimoms lengviau integruotis vietos bendruomenėse.

Plačiau apie programą
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija
Konstitucijos pr. 7A, PC Europa, III a.
Vilnius, LT-09307
+370 659 71 598 info@redcross.lt

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės