Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Gerumo prenumerata

2022-12-14 • Naujienos

Apie kampaniją

„Lietuviai tikrai moka susitelkti ir parodyti savo gerumą. Tuo ne kartą įsitikinome rinkdami pinigines aukas, daiktus, drabužius ar kaip praėjusį savaitgalį miegmaišius Ukrainos žmonėms. Tačiau šalyje vis dar populiaresnė vienkartinė parama, skirta konkrečiai problemai spręsti, o ne reguliarus aukojimas organizacijoms. LRK darbuotojai ir savanoriai dirba kasdien – lanko vienišus senelius, padeda šeimoms su negalia, migrantams, žmonėms iš Ukrainos, rūpinasi visais krizės paliestais mūsų šalyje, taip pat ruošiasi ir prireikus reaguoja į ekstremalias situacijas. Todėl nuolatinė parama organizacijai gyvybiškai svarbi. Būtent šia kampanija ir siekiame atkreipti visuomenės dėmesį bei paskatinti kurti reguliarios paramos nevyriausybinėms organizacijoms tradiciją“, – teigia LRK vadovė Kristina Meidė.

LRK komunikacijos vadovė sako, jog kampanijos idėja reguliarią paramą prilyginti prenumeratoms kilo atsigręžus į mūsų įpročius. „Paslaugų ar turinio prenumerata šiuolaikiniam žmogui jau yra tapusi gana įprastu dalyku. Klausomės muzikos per „Spotify“, žiūrime filmus ir serialus per „Netflix“, palaikome lietuvių kūrėjus per „Contribee“ platformas. Tačiau vis dar nesusimąstome, kad prenumeruoti galime ne tik pramoginį turinį. Kiekvieną mėnesį skirdami reguliarią paramą tokiai nevyriausybinei organizacijai kaip LRK, turime galimybę prisidėti prie gerų darbų ir prenumeruoti pagalbą pažeidžiamiausiems visuomenės nariams“, – pastebi L. Lesauskaitė.

Jūsų prenumerata gali daugiau

„Prenumeratos forma yra gerai atpažįstama ir daugelio iš mūsų naudojama kasdieniam pramoginiam turiniui gauti. Todėl šioje kampanijoje lygindami turinio prenumeratą su pagalba, kurią galima suteikti už tokią pat ar panašią sumą kiekvieną mėnesį, kviečiame žmones susimąstyti, jog kiekvieno iš mūsų prenumerata išties gali daugiau. Jei kiekvieną mėnesį už keliasdešimt eurų prenumeruojame pramogas, galbūt papildomai galime prenumeruoti ir gerumą, skirdami reguliarią finansinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui“, – pagrindinę kampanijos idėją pristato kūrybinės agentūros „Ogilvy Vilnius“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas.

„Prenumeratos forma yra gerai atpažįstama ir daugelio iš mūsų naudojama kasdieniam pramoginiam turiniui gauti. Todėl šioje kampanijoje lygindami turinio prenumeratą su pagalba, kurią galima suteikti už tokią pat ar panašią sumą kiekvieną mėnesį, kviečiame žmones susimąstyti, jog kiekvieno iš mūsų prenumerata išties gali daugiau. Jei kiekvieną mėnesį už keliasdešimt eurų prenumeruojame pramogas, galbūt papildomai galime prenumeruoti ir gerumą, skirdami reguliarią finansinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui“, – pagrindinę kampanijos idėją pristato kūrybinės agentūros „Ogilvy Vilnius“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas. Ano jo, šiai kampanijai buvo pasirinktas vizualiai paveikus kūrybinis sprendimas, kuriuo tarsi iš naujo sukuriami populiarūs, dažnai prenumeruojami prekės ženklai. Tik vietoje jų įprasto pavadinimo matomi žodžiai, tiesiogiai susiję su LRK ir organizacijos teikiama pagalba. Todėl kampanijos vizualuose gerai atpažįstamus įprastai prenumeruojamų prekės ženklų logotipus pakeitė žodžiai „Maistas“, „Vaistai“, „Žmonės su negalia“, „Savanoriai“ ir „Pagalba“.

D. Žilėnas atskleidžia, jog kampanijos idėją drauge su LRK grynino kelis mėnesius: „Tikriausiai ilgiausiai rinkome žodžius, kurie trumpai ir aiškiai atspindėtų organizacijos vykdomas veiklas ir pagalbos formas, bet kartu būtų tinkami ir konkretaus pasirinkto prekės ženklo logotipui“. Dar vienas iššūkis, su kuriuo susidūrė kūrybos agentūra – kaip pasirinkti prekės ženklus, kuriuos lietuviai atpažintų vien iš dizaino elementų. „Pirmiausia kampanijoje atsirado vizualai, kurie panašūs į tarptautinius prekės ženklus, kurie gerai atpažįstami ir Lietuvos rinkoje. O vėliau dėl aktualumo platesnei auditorijai visuose šalies regionuose į kampaniją įtraukėme ir vietinius, gerai atpažįstamus prekės ženklus tokius kaip žurnalas „Žmonės“ arba savaitraštis „Savaitė“, – pasakoja D. Žilėnas. Kampanijos „Jūsų prenumerata gali daugiau“ metu nuo gruodžio 13 d. iki vasario 1 d. planuojama lauko reklama, reklaminiai pranešimai socialiniuose tinkluose, „Google“ paieškos optimizavimas bei reklama, reklamjuostės (vadinamieji baneriai) socialiniuose tinkluose bei naujienų portaluose, nuomonės formuotojų įtraukias, ryšių su visuomene viešinimo kampanija bei informacija tinklapyje www.redcoss.lt. Lietuvos Raudonajam Kryžiui kampanijos idėją kūrė kūrybos agentūra „Ogilvy Vilnius“, kampaniją socialiniuose tinkluose įgyvendinti padeda socialinių tinklų rinkodaros agentūra „Caption“. Kampanijos viešinimu rūpinasi komunikacijos agentūra „Penkiolika minučių iki vidurnakčio“.

Kaip prenumeruoti gerumą?

Gerumo prenumerata – spausti čia

Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos, Renginiai

LRK žygis po Lietuvą 2024

Per 2 savaites LRK savanorių ir darbuotojų komandos aplankys visas 60 savivaldybių Lietuvoje, taip minint Tarptautinę Raudonojo Kryžiaus dieną ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus 105-erių metų gimtadienį. Žygio startas – gegužės 10 d.

Naujienos

Žmonės kviečiami prisidėti prie paramos nukentėjusiems nuo Vilniaus daugiabučio sprogimo

Sausio 2 d. Vilniuje daugiabutyje nugriaudėjus sprogimui, paskutiniais duomenimis žuvo 2 žmonės – vaikas ir suaugusysis. Buvo evakuoti 30-ties butų gyventojai, kurie artimiausiu metu į savo namus grįžti negalės. Kviečiame prisidėti prie pagalbos nukentėjusiems nuo šio siaubingo įvykio.

Naujienos

Savanorių diena 2023

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius „Gerumo dienose“ kviečia aukoti humanitarinės pagalbos linijai 111

„Gal dar vieną gerą darbą šiemet?“ – to paskutinį lapkričio savaitgalį 12-koje Lietuvos miestų praeivių teiravosi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai ir darbuotojai. Įkvėpti sėkmingo suomių pavyzdžio, miestus užplūdo raudonai pasipuošę žmonės, kviečiantys pinigine auka prisidėti prie paramos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atidarytai humanitarinės pagalbos linijai 111. 

Naujienos

Įvyko LRK Akademijos atidarymas

Spalio 6 d. įvyko „LRK Akademijos“ atidarymas. Garsiai ir iškilmingai, būryje savo savanorių, darbuotojų, valdybos narių, partnerių bei bičiulių, buvo atidaryta pirmoji ir analogų neturinti NVO neformaliojo švietimo akademija Baltijos šalyse – „LRK Akademija“. Ji skirta ugdyti bei stiprinti svarbiausias žmogaus profesines ir asmenines kompetencijas.

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su advokatų kontora „NOOR legal“

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) draugija ir advokatų kontora NOOR pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Humanitarinę pagalbą teikianti organizacija nuo šiol turės nuolatinį partnerį, teikiantį profesionalią ir kvalifikuotą teisinę pagalbą. 

Naujienos

Svarbi informacija ukrainiečiams dėl finansinės paramos

Стартує чергова програма грошової підтримки, під час якої можуть отримати фінансову підтримку cім'ї, які виховують 3 і більше дітей; oсоби віком від 65 років; люди з обмеженими можливостями. / Startuoja dar viena paramos pinigais programa, kurios metu finansinę paramą gaus šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų; 65 metų ir vyresni asmenys; žmonės, turintys negalią.

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius IEŠKO PRAKTIKANTO-DUOMENŲ ANALITIKO!

Ieškome žmogaus, turinčio didelį apetitą mokymuisi ir kuriam Excel programa kelia ne baimę, bet malonumą! Jei duomenis analizuoji geriau, nei viešas intrigas – MUMS TAVĘS REIKIA!

Naujienos

Prevenciniai renginiai senjorams, kaip apsisaugoti nuo karščio

Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės