Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Gerumo prenumerata

2022-12-14 • Naujienos

Apie kampaniją

„Lietuviai tikrai moka susitelkti ir parodyti savo gerumą. Tuo ne kartą įsitikinome rinkdami pinigines aukas, daiktus, drabužius ar kaip praėjusį savaitgalį miegmaišius Ukrainos žmonėms. Tačiau šalyje vis dar populiaresnė vienkartinė parama, skirta konkrečiai problemai spręsti, o ne reguliarus aukojimas organizacijoms. LRK darbuotojai ir savanoriai dirba kasdien – lanko vienišus senelius, padeda šeimoms su negalia, migrantams, žmonėms iš Ukrainos, rūpinasi visais krizės paliestais mūsų šalyje, taip pat ruošiasi ir prireikus reaguoja į ekstremalias situacijas. Todėl nuolatinė parama organizacijai gyvybiškai svarbi. Būtent šia kampanija ir siekiame atkreipti visuomenės dėmesį bei paskatinti kurti reguliarios paramos nevyriausybinėms organizacijoms tradiciją“, – teigia LRK vadovė Kristina Meidė.

LRK komunikacijos vadovė sako, jog kampanijos idėja reguliarią paramą prilyginti prenumeratoms kilo atsigręžus į mūsų įpročius. „Paslaugų ar turinio prenumerata šiuolaikiniam žmogui jau yra tapusi gana įprastu dalyku. Klausomės muzikos per „Spotify“, žiūrime filmus ir serialus per „Netflix“, palaikome lietuvių kūrėjus per „Contribee“ platformas. Tačiau vis dar nesusimąstome, kad prenumeruoti galime ne tik pramoginį turinį. Kiekvieną mėnesį skirdami reguliarią paramą tokiai nevyriausybinei organizacijai kaip LRK, turime galimybę prisidėti prie gerų darbų ir prenumeruoti pagalbą pažeidžiamiausiems visuomenės nariams“, – pastebi L. Lesauskaitė.

Jūsų prenumerata gali daugiau

„Prenumeratos forma yra gerai atpažįstama ir daugelio iš mūsų naudojama kasdieniam pramoginiam turiniui gauti. Todėl šioje kampanijoje lygindami turinio prenumeratą su pagalba, kurią galima suteikti už tokią pat ar panašią sumą kiekvieną mėnesį, kviečiame žmones susimąstyti, jog kiekvieno iš mūsų prenumerata išties gali daugiau. Jei kiekvieną mėnesį už keliasdešimt eurų prenumeruojame pramogas, galbūt papildomai galime prenumeruoti ir gerumą, skirdami reguliarią finansinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui“, – pagrindinę kampanijos idėją pristato kūrybinės agentūros „Ogilvy Vilnius“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas.

„Prenumeratos forma yra gerai atpažįstama ir daugelio iš mūsų naudojama kasdieniam pramoginiam turiniui gauti. Todėl šioje kampanijoje lygindami turinio prenumeratą su pagalba, kurią galima suteikti už tokią pat ar panašią sumą kiekvieną mėnesį, kviečiame žmones susimąstyti, jog kiekvieno iš mūsų prenumerata išties gali daugiau. Jei kiekvieną mėnesį už keliasdešimt eurų prenumeruojame pramogas, galbūt papildomai galime prenumeruoti ir gerumą, skirdami reguliarią finansinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui“, – pagrindinę kampanijos idėją pristato kūrybinės agentūros „Ogilvy Vilnius“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas. Ano jo, šiai kampanijai buvo pasirinktas vizualiai paveikus kūrybinis sprendimas, kuriuo tarsi iš naujo sukuriami populiarūs, dažnai prenumeruojami prekės ženklai. Tik vietoje jų įprasto pavadinimo matomi žodžiai, tiesiogiai susiję su LRK ir organizacijos teikiama pagalba. Todėl kampanijos vizualuose gerai atpažįstamus įprastai prenumeruojamų prekės ženklų logotipus pakeitė žodžiai „Maistas“, „Vaistai“, „Žmonės su negalia“, „Savanoriai“ ir „Pagalba“.

D. Žilėnas atskleidžia, jog kampanijos idėją drauge su LRK grynino kelis mėnesius: „Tikriausiai ilgiausiai rinkome žodžius, kurie trumpai ir aiškiai atspindėtų organizacijos vykdomas veiklas ir pagalbos formas, bet kartu būtų tinkami ir konkretaus pasirinkto prekės ženklo logotipui“. Dar vienas iššūkis, su kuriuo susidūrė kūrybos agentūra – kaip pasirinkti prekės ženklus, kuriuos lietuviai atpažintų vien iš dizaino elementų. „Pirmiausia kampanijoje atsirado vizualai, kurie panašūs į tarptautinius prekės ženklus, kurie gerai atpažįstami ir Lietuvos rinkoje. O vėliau dėl aktualumo platesnei auditorijai visuose šalies regionuose į kampaniją įtraukėme ir vietinius, gerai atpažįstamus prekės ženklus tokius kaip žurnalas „Žmonės“ arba savaitraštis „Savaitė“, – pasakoja D. Žilėnas. Kampanijos „Jūsų prenumerata gali daugiau“ metu nuo gruodžio 13 d. iki vasario 1 d. planuojama lauko reklama, reklaminiai pranešimai socialiniuose tinkluose, „Google“ paieškos optimizavimas bei reklama, reklamjuostės (vadinamieji baneriai) socialiniuose tinkluose bei naujienų portaluose, nuomonės formuotojų įtraukias, ryšių su visuomene viešinimo kampanija bei informacija tinklapyje www.redcoss.lt. Lietuvos Raudonajam Kryžiui kampanijos idėją kūrė kūrybos agentūra „Ogilvy Vilnius“, kampaniją socialiniuose tinkluose įgyvendinti padeda socialinių tinklų rinkodaros agentūra „Caption“. Kampanijos viešinimu rūpinasi komunikacijos agentūra „Penkiolika minučių iki vidurnakčio“.

Kaip prenumeruoti gerumą?

Gerumo prenumerata – spausti čia

Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos

Svarbi informacija ukrainiečiams dėl finansinės paramos

Стартує чергова програма грошової підтримки, під час якої можуть отримати фінансову підтримку cім'ї, які виховують 3 і більше дітей; oсоби віком від 65 років; люди з обмеженими можливостями. / Startuoja dar viena paramos pinigais programa, kurios metu finansinę paramą gaus šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų; 65 metų ir vyresni asmenys; žmonės, turintys negalią.

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius IEŠKO PRAKTIKANTO-DUOMENŲ ANALITIKO!

Ieškome žmogaus, turinčio didelį apetitą mokymuisi ir kuriam Excel programa kelia ne baimę, bet malonumą! Jei duomenis analizuoji geriau, nei viešas intrigas – MUMS TAVĘS REIKIA!

Naujienos

Prevenciniai renginiai senjorams, kaip apsisaugoti nuo karščio

Naujienos

Didžiuojamės ir sveikiname ilgametę mūsų darbuotoją

Didžiuojamės ir sveikiname ilgametę mūsų darbuotoją, Pirmosios pagalbos programos Mokymų koordinatorę Nijolę Čiūtienę, kuriai vakar buvo įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžius! Dėkojame už jūsų profesionalumą, nepriekaištingą darbą ir atsidavimą LRK misijai!

Naujienos

Pabėgėlis iš Sirijos: „Gyvenimas Lietuvoje yra puikus. Čia jaučiamės pilnaverčiai visuomenės nariai“

Eyadas Alali – pabėgėlis iš Sirijos, su šeima per Baltarusiją į Lietuvą atvykęs 2021 metais ir patekęs į pabėgėlių stovyklą, šiandien kartu su žmona ir dviem mažamečiais vaikais turi leidimą gyventi Lietuvoje, dirba mėgstamą darbą ir sėkmingai integruojasi šalyje. „Niekur iš Lietuvos išvykti nenorime. Mano mažoji dukra nuo rudens eis į lietuvišką darželį, vyresnėlis jau eis į pirmą klasę, abu su žmona mokomės lietuvių kalbos, turiu mėgstamą darbą – gyvenimas mums čia tikrai patinka“, – pasakoja Eyadas Alali. Jis profesionalus virtuvės šefas, todėl džiaugiasi darbą gavęs rytietiškoje kepykloje, kurios savininkas – jordanietis Moutasemas Alazzamas, į darbą priimantis tik pabėgėlius.

Naujienos

Gaisro rizikai sumažinti – savanorių vizitai gyventojų namuose

Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD) vykdo iniciatyvas „Padėk artimui“ ir „Saugūs namai“, kurių metu individualiuose gyvenamuosiuose būstuose lankomi pažeidžiamose grupėse esantys asmenys tam, kad būtų kaip įmanoma labiau sumažinta gaisro rizika namuose.

Naujienos

Visuomenė buvo pakviesta aukoti nuo susprogdintos hidroelektrinės nukentėjusiems ukrainiečiams

Birželio 6 d. naktį ginkluotosios rusų pajėgos susprogdino Ukrainos Kachovkos hidroelektrinės užtvanką, kuri pažeista kritiškai ir nebegali sulaikyti vandens srauto. Pasaulį apskriejo širdį veriantys vaizdai – skęstantys gyvūnai, besigelbėjantys žmonės. Tam, kad būtų suteikta efektyvi humanitarinė pagalba nukentėjusiems ir sėkmingai evakuoti pavojuje esantys žmonės, reikalinga MŪSŲ VISŲ PAGALBA, todėl visuomenė buvo pakviesta aukoti pinigus ir padėti nukentėjusiems.

Naujienos

Paskelbta 2022 m. ataskaita

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės paramą

LT 📢 Nuo kovo 13 d. Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės 3 mėnesių paramą. Lietuvos Raudonasis Kryžius teiks FINANSINĘ paramą SENJORAMS ir/arba NEGALIĄ TURINTIEMS Ukrainos karo pabėgėliams tiesiai į jų banko sąskaitas, taip suteikiant galimybę krizės paliestiems žmonėms patenkinti būtiniausius kasdienius poreikius. UA 📢 З 13 березня Литовський Червоний Хрест виділятиме 130 євро/місяць біженцям української війни. Підтримка триває 3 місяці. Литовський Червоний Хрест надаватиме ФІНАНСОВУ підтримку ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ та/або ІНВАЛІДАМ українським біженцям війни безпосередньо на їхні банківські рахунки, таким чином дозволяючи людям, які постраждали від кризи, задовольнити свої основні щоденні потреби.

Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės