Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Gerumo prenumerata

2022-12-14 • Naujienos

Apie kampaniją

„Lietuviai tikrai moka susitelkti ir parodyti savo gerumą. Tuo ne kartą įsitikinome rinkdami pinigines aukas, daiktus, drabužius ar kaip praėjusį savaitgalį miegmaišius Ukrainos žmonėms. Tačiau šalyje vis dar populiaresnė vienkartinė parama, skirta konkrečiai problemai spręsti, o ne reguliarus aukojimas organizacijoms. LRK darbuotojai ir savanoriai dirba kasdien – lanko vienišus senelius, padeda šeimoms su negalia, migrantams, žmonėms iš Ukrainos, rūpinasi visais krizės paliestais mūsų šalyje, taip pat ruošiasi ir prireikus reaguoja į ekstremalias situacijas. Todėl nuolatinė parama organizacijai gyvybiškai svarbi. Būtent šia kampanija ir siekiame atkreipti visuomenės dėmesį bei paskatinti kurti reguliarios paramos nevyriausybinėms organizacijoms tradiciją“, – teigia LRK vadovė Kristina Meidė.

LRK komunikacijos vadovė sako, jog kampanijos idėja reguliarią paramą prilyginti prenumeratoms kilo atsigręžus į mūsų įpročius. „Paslaugų ar turinio prenumerata šiuolaikiniam žmogui jau yra tapusi gana įprastu dalyku. Klausomės muzikos per „Spotify“, žiūrime filmus ir serialus per „Netflix“, palaikome lietuvių kūrėjus per „Contribee“ platformas. Tačiau vis dar nesusimąstome, kad prenumeruoti galime ne tik pramoginį turinį. Kiekvieną mėnesį skirdami reguliarią paramą tokiai nevyriausybinei organizacijai kaip LRK, turime galimybę prisidėti prie gerų darbų ir prenumeruoti pagalbą pažeidžiamiausiems visuomenės nariams“, – pastebi L. Lesauskaitė.

Jūsų prenumerata gali daugiau

„Prenumeratos forma yra gerai atpažįstama ir daugelio iš mūsų naudojama kasdieniam pramoginiam turiniui gauti. Todėl šioje kampanijoje lygindami turinio prenumeratą su pagalba, kurią galima suteikti už tokią pat ar panašią sumą kiekvieną mėnesį, kviečiame žmones susimąstyti, jog kiekvieno iš mūsų prenumerata išties gali daugiau. Jei kiekvieną mėnesį už keliasdešimt eurų prenumeruojame pramogas, galbūt papildomai galime prenumeruoti ir gerumą, skirdami reguliarią finansinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui“, – pagrindinę kampanijos idėją pristato kūrybinės agentūros „Ogilvy Vilnius“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas.

„Prenumeratos forma yra gerai atpažįstama ir daugelio iš mūsų naudojama kasdieniam pramoginiam turiniui gauti. Todėl šioje kampanijoje lygindami turinio prenumeratą su pagalba, kurią galima suteikti už tokią pat ar panašią sumą kiekvieną mėnesį, kviečiame žmones susimąstyti, jog kiekvieno iš mūsų prenumerata išties gali daugiau. Jei kiekvieną mėnesį už keliasdešimt eurų prenumeruojame pramogas, galbūt papildomai galime prenumeruoti ir gerumą, skirdami reguliarią finansinę paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui“, – pagrindinę kampanijos idėją pristato kūrybinės agentūros „Ogilvy Vilnius“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas. Ano jo, šiai kampanijai buvo pasirinktas vizualiai paveikus kūrybinis sprendimas, kuriuo tarsi iš naujo sukuriami populiarūs, dažnai prenumeruojami prekės ženklai. Tik vietoje jų įprasto pavadinimo matomi žodžiai, tiesiogiai susiję su LRK ir organizacijos teikiama pagalba. Todėl kampanijos vizualuose gerai atpažįstamus įprastai prenumeruojamų prekės ženklų logotipus pakeitė žodžiai „Maistas“, „Vaistai“, „Žmonės su negalia“, „Savanoriai“ ir „Pagalba“.

D. Žilėnas atskleidžia, jog kampanijos idėją drauge su LRK grynino kelis mėnesius: „Tikriausiai ilgiausiai rinkome žodžius, kurie trumpai ir aiškiai atspindėtų organizacijos vykdomas veiklas ir pagalbos formas, bet kartu būtų tinkami ir konkretaus pasirinkto prekės ženklo logotipui“. Dar vienas iššūkis, su kuriuo susidūrė kūrybos agentūra – kaip pasirinkti prekės ženklus, kuriuos lietuviai atpažintų vien iš dizaino elementų. „Pirmiausia kampanijoje atsirado vizualai, kurie panašūs į tarptautinius prekės ženklus, kurie gerai atpažįstami ir Lietuvos rinkoje. O vėliau dėl aktualumo platesnei auditorijai visuose šalies regionuose į kampaniją įtraukėme ir vietinius, gerai atpažįstamus prekės ženklus tokius kaip žurnalas „Žmonės“ arba savaitraštis „Savaitė“, – pasakoja D. Žilėnas. Kampanijos „Jūsų prenumerata gali daugiau“ metu nuo gruodžio 13 d. iki vasario 1 d. planuojama lauko reklama, reklaminiai pranešimai socialiniuose tinkluose, „Google“ paieškos optimizavimas bei reklama, reklamjuostės (vadinamieji baneriai) socialiniuose tinkluose bei naujienų portaluose, nuomonės formuotojų įtraukias, ryšių su visuomene viešinimo kampanija bei informacija tinklapyje www.redcoss.lt. Lietuvos Raudonajam Kryžiui kampanijos idėją kūrė kūrybos agentūra „Ogilvy Vilnius“, kampaniją socialiniuose tinkluose įgyvendinti padeda socialinių tinklų rinkodaros agentūra „Caption“. Kampanijos viešinimu rūpinasi komunikacijos agentūra „Penkiolika minučių iki vidurnakčio“.

Kaip prenumeruoti gerumą?

Gerumo prenumerata – spausti čia

Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos

Paskelbta 2022 m. ataskaita

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės paramą

LT 📢 Nuo kovo 13 d. Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės 3 mėnesių paramą. Lietuvos Raudonasis Kryžius teiks FINANSINĘ paramą SENJORAMS ir/arba NEGALIĄ TURINTIEMS Ukrainos karo pabėgėliams tiesiai į jų banko sąskaitas, taip suteikiant galimybę krizės paliestiems žmonėms patenkinti būtiniausius kasdienius poreikius. UA 📢 З 13 березня Литовський Червоний Хрест виділятиме 130 євро/місяць біженцям української війни. Підтримка триває 3 місяці. Литовський Червоний Хрест надаватиме ФІНАНСОВУ підтримку ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ та/або ІНВАЛІДАМ українським біженцям війни безпосередньо на їхні банківські рахунки, таким чином дозволяючи людям, які постраждали від кризи, задовольнити свої основні щоденні потреби.

Naujienos

Savanoriauti Jurgą ir Urtę įkvėpė karas Ukrainoje: „Net maži dalykai gali turėti didelę įtaką“

„Savanorystė praturtina“ – tuo įsitikinusios Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) savanorės Urtė ir Jurga. Abi jas pradėti savanoriauti paskatino 2022 m. vasario mėnesį Ukrainoje prasidėjęs karas – savanorės užsiregistravo savanorystei ukrainiečių registracijos centre.

Naujienos

Savanoris Edvinas apie tai, kas padeda išgelbėti gyvybę kritinėje situacijoje

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoris Edvinas Bliumas dirbdamas Kauno oro uoste išgelbėjo diabetu sergančio žmogaus gyvybę, kai pastarąjį ištiko hiperglikemija – staigus ir sveikatai ar net gyvybei pavojingas cukraus kiekio šuolis kraujyje. Jis tikina, kad veiksmų žmogaus gyvybei gelbėti ėmėsi visiškai natūraliai – nei sekundei nesudvejojęs Edvinas ėmė veikti. Būtent apie savanorystės teikiamą džiaugsmą, pirmosios pagalbos įgūdžių lavinimą ir įvykius, kuomet Edvinui teko gelbėti gyvybes ir kalbėjome pokalbio metu.

Naujienos

Lietuvos Raudonajam Kryžiui – iškilmingas Klaipėdos apdovanojimas

Apdovanojimas už metų darbą Klaipėdai šiemet bus skirtas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriui. Tokiam Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko siūlymui pritarta vasario 10 d. savivaldybės tarybos kolegijos posėdyje.

Naujienos

Vaidotas su 5 savo vaikais atrado savanorystę: „Jaučiau, kad iki visiškos laimės kažko trūksta“

Vaidotas – vienas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) savanorių. Vyras savanoryste užsiima programoje „Stipri šeima“, kurios tikslas – kurti savanorio ir šeimos, kurioje yra negalią turintis asmuo, draugystę. Programoje siekiama įvairių veiklų pagalba padėti atliepti svarbiausius negalią turinčiojo ir jo šeimos poreikius. „Turiu savo verslą, didelę šeimą, bet jaučiau, kad iki visiškos laimės vis tiek kažko trūksta“, – pasakoja savanoris Vaidotas Uselis, pilnatvę atradęs savanorystėje ir į savanorišką veiklą įtraukęs savo vaikus.

Naujienos

Ukrainietis Maksimas: apie jūsų šalį pasakoju kaip apie pavyzdį, į kurį reikėtų lygiuotis

Ukrainietis Maksimas į Lietuvą atvyko kovo pabaigoje. Maksimas atkeliavo iš Krymo, kurį Rusijos Federacija okupavo jau 2014 m. Kai šių metų vasarį Rusija užpuolė Ukrainą, Maksimas priėmė nelengvą sprendimą pagaliau išvykti iš gimtojo krašto, sėdo į autobusą, vežantį į Estiją, o iš Estijos – atvyko čia, į Lietuvą, kuria žavisi ir kur pirmą kartą išbandė savanorystę Lietuvos Raudonajame Kryžiuje bei kaip galėdamas bandė padėti kitiems ukrainiečiams, nuo karo siaubo jų šalyje bėgantiems į Lietuvą.

Naujienos

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai: „Krizės supurto mūsų visuomenę“

Ištikus nelaimei ar ekstremaliai situacijai visada būti pasirengusiems padėti valstybei bei gelbėjimo tarnyboms – toks yra pagrindinis Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) Pasirengimo nelaimėms (PN) programos tikslas. „Todėl didžioji dalis savanoriaujančiųjų šioje programoje, pasakodami apie save pasakys, kad yra adrenalino mėgėjai“, – įsitikinusi LRK PN vadovė Emilija Unė Sakalauskaitė.

Naujienos

Išskyrė savanorystės Raudonajame Kryžiuje privalumus: įgyta drąsa, rasta svajonių profesija

Viena Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) vykdomų veiklų – Jaunimo programa. Šios programos pagrindinis tikslas yra neformaliojo ugdymo veiklų, paskaitų ar interaktyvių užsiėmimų pagalba padėti mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, gebėti suteikti pirmąją pagalbą, įgyti kuo daugiau žinių apie tai, kaip reikėtų reaguoti šalyje esant ekstremaliai situacijai, ir kaip tinkamai tam pasiruošti. 16–24 metų amžiaus Jaunimo programos savanoriai iš visos Lietuvos savo miestuose veda paskaitas vaikams ir jaunuoliams keliomis skirtingomis temomis: apie pirmosios pagalbos įgūdžių lavinimo svarbą ir pačius įgūdžius, LRK organizaciją ir savanorystę, pasirengimą ekstremalioms situacijoms. Šiais metais LRK Jaunimo programos savanoriai vedė jau 530 tokių paskaitų ir pasiekė daugiau kaip 10 tūkst. moksleivių.

Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės