Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės paramą

2023-03-13 • Naujienos

Kas gali gauti paramą? / Хто може отримати підтримку?

 Tarptautinės Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio Federacijos finansavimo projekte, finansavimą gauti galės žmonės, priklausantys vienai iš pažeidžiamų grupių:
  •  vyresni nei 65 metų asmenys;
  •  1 ir 2 negalios grupę turintys asmenys.
///
 У проекті фінансування Міжнародної Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця люди, які належать до однієї з вразливих груп, зможуть отримати фінансування:
  • особи старше 65 років;
  • особи з інвалідністю 1 та 2 групи.

 

Parama teikiama pirmumo principu / Підтримка надається в першочерговому порядку

❗️ Finansavimo biudžetas sudaro 300 000 EUR ir bus vykdomas iki kol bus išnaudotas visas biudžetas, todėl Lietuvos Raudonasis Kryžius neužtikrina, kad visi užsiregistravusieji gaus paramą. Kai biudžetas bus išnaudotas, registruojantis matysite pranešimą apie registracijos sustabdymą. Parama bus skiriama žmonėms, kurie priklauso vienai iš pažeidžiamų grupių ir pirmieji teisingai užpildė registracijos formą.

///

❗️ Бюджет фінансування становить 300 000 євро і виконуватиметься до повного вичерпання бюджету, тому Литовський Червоний Хрест не гарантує, що всі зареєстровані отримають підтримку. Коли бюджет буде вичерпано, під час реєстрації ви побачите повідомлення про призупинення реєстрації. Підтримку отримають люди, які належать до однієї з вразливих груп і першими правильно заповнять реєстраційну форму.

 

Kaip pretenduoti į teikiamą paramą? / Як подати заявку на підтримку?

Atsisiuntus savarankiškos registracijos programėlę.
///
Після завантаження програми для самостійної реєстрації.

SVARBI INFORMACIJA / ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

1️⃣ Pateikus prašymą gausite automatinį atsakymą apie tai, kad jūsų laiškas yra gautas, į jį atsakinėti nereikia;
2️⃣ Teisingai užpildę dokumentus ir pagal kriterijus galintys dalyvauti programoje, gaus patvirtinantį laišką;
3️⃣ Patvirtinančiojo laiško gali tekti laukti iki 2 savaičių;
4️⃣ Anketos bus peržiūrimos eilės tvarka: greičiausiai atsiuntusių dokumentai bus peržiūrimi pirmieji. Neteisingai užpildžiusių dokumentus žmonių anketos keliaus į sąrašo, eilės galą;
5️⃣ Pinigai bus skirstomi tol, kol bus išnaudotas visas biudžetas;
6️⃣ Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ir bet kurios humanitarinės organizacijos humanitarinė pagalba visada nemokama. Norėdami pranešti apie bet kokį nusižengimą, susisiekite su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi.

///

1️⃣ Після подання заявки ви отримаєте автоматичну відповідь, що ваш лист отримано, відповідати на нього не потрібно;
2️⃣ Особи, які правильно заповнять документи та зможуть взяти участь у програмі відповідно до критеріїв, отримають лист-підтвердження;
3️⃣ Можливо, вам доведеться чекати до 2 тижнів на лист-підтвердження;
4️⃣ Анкети розглядатимуться по порядку: першочергово перевірятимуться документи найімовірніших відправників. Анкети людей, які неправильно заповнили документи, потраплять у кінець списку;
5️⃣ Гроші розподілятимуться до тих пір, поки не буде вичерпано весь бюджет;
6️⃣ Гуманітарна допомога, яку надає Литовський Червоний Хрест і будь-яка гуманітарна організація, завжди безкоштовна. Щоб повідомити про будь-які порушення, зверніться до Литовського Червоного Хреста.
Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės paramą

LT 📢 Nuo kovo 13 d. Lietuvos Raudonasis Kryžius Ukrainos karo pabėgėliams skirs 130 Eur/mėn. vertės 3 mėnesių paramą. Lietuvos Raudonasis Kryžius teiks FINANSINĘ paramą SENJORAMS ir/arba NEGALIĄ TURINTIEMS Ukrainos karo pabėgėliams tiesiai į jų banko sąskaitas, taip suteikiant galimybę krizės paliestiems žmonėms patenkinti būtiniausius kasdienius poreikius. UA 📢 З 13 березня Литовський Червоний Хрест виділятиме 130 євро/місяць біженцям української війни. Підтримка триває 3 місяці. Литовський Червоний Хрест надаватиме ФІНАНСОВУ підтримку ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ та/або ІНВАЛІДАМ українським біженцям війни безпосередньо на їхні банківські рахунки, таким чином дозволяючи людям, які постраждали від кризи, задовольнити свої основні щоденні потреби.

Skaityti
Naujienos

Prie PASIRENGIMO IR EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ būrio programos kviečiami prisijungti nauji savanoriai

📢 Kviečiame prisijungti naujus savanorius prie Pasirengimo ir Ekstremalių Situacijų (PES) būrių Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Vilkaviškyje ir Visagine!

Skaityti
Naujienos

Savanoriauti Jurgą ir Urtę įkvėpė karas Ukrainoje: „Net maži dalykai gali turėti didelę įtaką“

„Savanorystė praturtina“ – tuo įsitikinusios Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) savanorės Urtė ir Jurga. Abi jas pradėti savanoriauti paskatino 2022 m. vasario mėnesį Ukrainoje prasidėjęs karas – savanorės užsiregistravo savanorystei ukrainiečių registracijos centre.

Skaityti
Naujienos

Savanoris Edvinas apie tai, kas padeda išgelbėti gyvybę kritinėje situacijoje

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoris Edvinas Bliumas dirbdamas Kauno oro uoste išgelbėjo diabetu sergančio žmogaus gyvybę, kai pastarąjį ištiko hiperglikemija – staigus ir sveikatai ar net gyvybei pavojingas cukraus kiekio šuolis kraujyje. Jis tikina, kad veiksmų žmogaus gyvybei gelbėti ėmėsi visiškai natūraliai – nei sekundei nesudvejojęs Edvinas ėmė veikti. Būtent apie savanorystės teikiamą džiaugsmą, pirmosios pagalbos įgūdžių lavinimą ir įvykius, kuomet Edvinui teko gelbėti gyvybes ir kalbėjome pokalbio metu.

Skaityti
Naujienos

Lietuvos Raudonajam Kryžiui – iškilmingas Klaipėdos apdovanojimas

Apdovanojimas už metų darbą Klaipėdai šiemet bus skirtas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriui. Tokiam Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko siūlymui pritarta vasario 10 d. savivaldybės tarybos kolegijos posėdyje.

Skaityti
Naujienos

Vaidotas su 5 savo vaikais atrado savanorystę: „Jaučiau, kad iki visiškos laimės kažko trūksta“

Vaidotas – vienas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) savanorių. Vyras savanoryste užsiima programoje „Stipri šeima“, kurios tikslas – kurti savanorio ir šeimos, kurioje yra negalią turintis asmuo, draugystę. Programoje siekiama įvairių veiklų pagalba padėti atliepti svarbiausius negalią turinčiojo ir jo šeimos poreikius. „Turiu savo verslą, didelę šeimą, bet jaučiau, kad iki visiškos laimės vis tiek kažko trūksta“, – pasakoja savanoris Vaidotas Uselis, pilnatvę atradęs savanorystėje ir į savanorišką veiklą įtraukęs savo vaikus.

Skaityti
Naujienos

Ukrainietis Maksimas: apie jūsų šalį pasakoju kaip apie pavyzdį, į kurį reikėtų lygiuotis

Ukrainietis Maksimas į Lietuvą atvyko kovo pabaigoje. Maksimas atkeliavo iš Krymo, kurį Rusijos Federacija okupavo jau 2014 m. Kai šių metų vasarį Rusija užpuolė Ukrainą, Maksimas priėmė nelengvą sprendimą pagaliau išvykti iš gimtojo krašto, sėdo į autobusą, vežantį į Estiją, o iš Estijos – atvyko čia, į Lietuvą, kuria žavisi ir kur pirmą kartą išbandė savanorystę Lietuvos Raudonajame Kryžiuje bei kaip galėdamas bandė padėti kitiems ukrainiečiams, nuo karo siaubo jų šalyje bėgantiems į Lietuvą.

Skaityti
Naujienos

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai: „Krizės supurto mūsų visuomenę“

Ištikus nelaimei ar ekstremaliai situacijai visada būti pasirengusiems padėti valstybei bei gelbėjimo tarnyboms – toks yra pagrindinis Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) Pasirengimo nelaimėms (PN) programos tikslas. „Todėl didžioji dalis savanoriaujančiųjų šioje programoje, pasakodami apie save pasakys, kad yra adrenalino mėgėjai“, – įsitikinusi LRK PN vadovė Emilija Unė Sakalauskaitė.

Skaityti
Naujienos

Išskyrė savanorystės Raudonajame Kryžiuje privalumus: įgyta drąsa, rasta svajonių profesija

Viena Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) vykdomų veiklų – Jaunimo programa. Šios programos pagrindinis tikslas yra neformaliojo ugdymo veiklų, paskaitų ar interaktyvių užsiėmimų pagalba padėti mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, gebėti suteikti pirmąją pagalbą, įgyti kuo daugiau žinių apie tai, kaip reikėtų reaguoti šalyje esant ekstremaliai situacijai, ir kaip tinkamai tam pasiruošti. 16–24 metų amžiaus Jaunimo programos savanoriai iš visos Lietuvos savo miestuose veda paskaitas vaikams ir jaunuoliams keliomis skirtingomis temomis: apie pirmosios pagalbos įgūdžių lavinimo svarbą ir pačius įgūdžius, LRK organizaciją ir savanorystę, pasirengimą ekstremalioms situacijoms. Šiais metais LRK Jaunimo programos savanoriai vedė jau 530 tokių paskaitų ir pasiekė daugiau kaip 10 tūkst. moksleivių.

Skaityti
Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija
Konstitucijos pr. 7A, PC Europa, III a.
Vilnius, LT-09307
+370 659 71 598 info@redcross.lt

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės