Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su advokatų kontora „NOOR legal“

2023-10-02 • Naujienos

Padės lengviau įveikti teisinius iššūkius

„Keleri pastarieji metai Lietuvos Raudonajam Kryžiui, kaip ir visai valstybei, buvo kupini iššūkių, įveikėme ne vieną krizinę situaciją ir sustiprėjome bei išaugome kaip organizacija. Šiuo metu esame kaip niekada aktyvūs naujomis veiklomis, stipriname savo programas ir norime padėti dar didesniam kiekiui žmonių. Tačiau kone visos humanitarinę pagalbą tiekiančios organizacijos susiduria su veikloje nuolat kylančiomis teisinėmis kliūtimis ir reglamentavimo iššūkiais. Tai gali tapti ir vėluojančios pagalbos priežastimi. Dėkodami NOOR teisės profesionalams už paramą ir teisines konsultacijas, džiaugiamės šia memorandumu fiksuota partneryste ir galimybėmis nuo šiol dar efektyviau koncentruotis į savo organizacijos esminius tikslus ir misiją“, – pažymi LRK draugijos vadovė Kristina Meidė.  

Pasak NOOR vadovaujančio partnerio, advokato Giedriaus Murausko, tarptautinėms ir Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms, veikiančioms žmogaus teisių srityje, keliama nemažai teisinių reikalavimų. Šios organizacijos privalo ne tik veikti skaidriai, teikti ataskaitas visuomenei, bet ir aktyviai reaguoti į pokyčius pasaulyje. Nestabili padėtis mūsų regione, Vyriausybės sprendimai ir naujos tvarkos dažnai reiškia daug teisinių klausimų, kuriuos ne visada lengva išspręsti. Be kita ko, iš tokių organizacijų tikimasi ir aktyvumo teisėkūros srityje. Mūsų tikslas – ne tik profesionali teisinė pagalba, bet ir patikima partnerystė, prisidedant prie šios draugijos vertybių puoselėjimo ir aktyvus prisijungimas prie bendruomenės organizuojamų veiklų.“, – pastebi Giedrius Murauskas.  

Prisijungs ir prie kitų organizuojamų veiklų

Pasirašydamos memorandumą šalys sutarė ne tik dėl teisinių konsultacijų ir atstovavimo procesuose – NOOR partnerė, advokatė Daiva Ušinskaitė-Filonovienė tapo LRK valdybos nare.  

Advokatų kontora taip pat prisidės prie organizacijos vykdomų projektų, tarp kurių įvairūs mokymai, švietimas, akcijos ir kiti renginiai. Be to, advokatai įsipareigojo paskatinti savo kolegas ir teisininkus iš kitų kontorų jungtis prie organizacijos ar tapti savanoriais, taip prisidedant prie jos veiklos.  

 

Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius „Gerumo dienose“ kviečia aukoti humanitarinės pagalbos linijai 111

„Gal dar vieną gerą darbą šiemet?“ – to paskutinį lapkričio savaitgalį 12-koje Lietuvos miestų praeivių teiravosi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai ir darbuotojai. Įkvėpti sėkmingo suomių pavyzdžio, miestus užplūdo raudonai pasipuošę žmonės, kviečiantys pinigine auka prisidėti prie paramos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atidarytai humanitarinės pagalbos linijai 111. 

Naujienos

Įvyko LRK Akademijos atidarymas

Spalio 6 d. įvyko „LRK Akademijos“ atidarymas. Garsiai ir iškilmingai, būryje savo savanorių, darbuotojų, valdybos narių, partnerių bei bičiulių, buvo atidaryta pirmoji ir analogų neturinti NVO neformaliojo švietimo akademija Baltijos šalyse – „LRK Akademija“. Ji skirta ugdyti bei stiprinti svarbiausias žmogaus profesines ir asmenines kompetencijas.

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su advokatų kontora „NOOR legal“

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) draugija ir advokatų kontora NOOR pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Humanitarinę pagalbą teikianti organizacija nuo šiol turės nuolatinį partnerį, teikiantį profesionalią ir kvalifikuotą teisinę pagalbą. 

Naujienos

Svarbi informacija ukrainiečiams dėl finansinės paramos

Стартує чергова програма грошової підтримки, під час якої можуть отримати фінансову підтримку cім'ї, які виховують 3 і більше дітей; oсоби віком від 65 років; люди з обмеженими можливостями. / Startuoja dar viena paramos pinigais programa, kurios metu finansinę paramą gaus šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų; 65 metų ir vyresni asmenys; žmonės, turintys negalią.

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius IEŠKO PRAKTIKANTO-DUOMENŲ ANALITIKO!

Ieškome žmogaus, turinčio didelį apetitą mokymuisi ir kuriam Excel programa kelia ne baimę, bet malonumą! Jei duomenis analizuoji geriau, nei viešas intrigas – MUMS TAVĘS REIKIA!

Naujienos

Prevenciniai renginiai senjorams, kaip apsisaugoti nuo karščio

Naujienos

Didžiuojamės ir sveikiname ilgametę mūsų darbuotoją

Didžiuojamės ir sveikiname ilgametę mūsų darbuotoją, Pirmosios pagalbos programos Mokymų koordinatorę Nijolę Čiūtienę, kuriai vakar buvo įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžius! Dėkojame už jūsų profesionalumą, nepriekaištingą darbą ir atsidavimą LRK misijai!

Naujienos

Pabėgėlis iš Sirijos: „Gyvenimas Lietuvoje yra puikus. Čia jaučiamės pilnaverčiai visuomenės nariai“

Eyadas Alali – pabėgėlis iš Sirijos, su šeima per Baltarusiją į Lietuvą atvykęs 2021 metais ir patekęs į pabėgėlių stovyklą, šiandien kartu su žmona ir dviem mažamečiais vaikais turi leidimą gyventi Lietuvoje, dirba mėgstamą darbą ir sėkmingai integruojasi šalyje. „Niekur iš Lietuvos išvykti nenorime. Mano mažoji dukra nuo rudens eis į lietuvišką darželį, vyresnėlis jau eis į pirmą klasę, abu su žmona mokomės lietuvių kalbos, turiu mėgstamą darbą – gyvenimas mums čia tikrai patinka“, – pasakoja Eyadas Alali. Jis profesionalus virtuvės šefas, todėl džiaugiasi darbą gavęs rytietiškoje kepykloje, kurios savininkas – jordanietis Moutasemas Alazzamas, į darbą priimantis tik pabėgėlius.

Naujienos

Gaisro rizikai sumažinti – savanorių vizitai gyventojų namuose

Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD) vykdo iniciatyvas „Padėk artimui“ ir „Saugūs namai“, kurių metu individualiuose gyvenamuosiuose būstuose lankomi pažeidžiamose grupėse esantys asmenys tam, kad būtų kaip įmanoma labiau sumažinta gaisro rizika namuose.

Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės