Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Žmonės kviečiami prisidėti prie paramos nukentėjusiems nuo Vilniaus daugiabučio sprogimo

2024-01-03 • Naujienos

Nukentėjusieji – šoke

Žmonės neteko namų, svarbių daiktų, o baisiausia – kai kas neteko ir artimųjų.
Nukentėjusieji, vos per akimirką netekę to, ką dalis galbūt kūrė ir visą gyvenimą, vis dar šoke. Jiems labai reikalingas mūsų visų palaikymas ir pagalba.
Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia visus susivienyti ir širdį veriančioje nelaimėje nepalikti nukentėjusių žmonių vienų. Jiems bus labai reikalinga ne tik pagalba būtinaisiais daiktais, tačiau ir psichologinės konsultacijos, palydėjimas į reikalingas įstaigas ir atsakymai į turbūt daug kartų užduodamą klausimą: „O ką daryti toliau..?“

Kaip prisidėti?

Kviečiame aukoti ir finansiškai prisidėti prie to, kad Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai ir darbuotojai galėtų atliepti būtinuosius nukentėjusiųjų poreikius ir teikti humanitarinę pagalbą maistu, drabužiais, higienos priemonėmis, kitais daiktais, psichologine pagalba, konsultacijomis, vėliau – padėsime žmonėms ir baldais, buitine technika. Ne kartą įsitikinome, kokia vieninga tauta esame. Laikykime vieni kitų rankas tokiose tragedijose ir padėkime nukentėjusiems sunkią akimirką ant kojų stovėti bent kiek tvirčiau.

Prisidėti galite:

✔️ aukok.lt platformoje:
https://www.aukok.lt/…/Pagalba-nukentejusiems-nuo… ;
✔️ trumpuoju numeriu 1430 – auka 5 Eur ;
✔️ skiriant vienkartinę auką https://redcross.lt/aukojimas/ ;
✔️ pervedant norimą sumą į LRK sąskaitą LT277044060000908211 (SEB Bankas), mokėjimo paskirtyje nurodant „Nukentėjusiems nuo gaisro Vilniuje”. Jei reikia sutarties, rašyti el. p. line.skirpste@redcross.lt
✔️ čia: https://donate.redcrossredcrescent.org/…/Virsuliskiuda…/
Naujienos

Panašios naujienos

Naujienos, Renginiai

LRK žygis po Lietuvą 2024

Per 2 savaites LRK savanorių ir darbuotojų komandos aplankys visas 60 savivaldybių Lietuvoje, taip minint Tarptautinę Raudonojo Kryžiaus dieną ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus 105-erių metų gimtadienį. Žygio startas – gegužės 10 d.

Naujienos

Žmonės kviečiami prisidėti prie paramos nukentėjusiems nuo Vilniaus daugiabučio sprogimo

Sausio 2 d. Vilniuje daugiabutyje nugriaudėjus sprogimui, paskutiniais duomenimis žuvo 2 žmonės – vaikas ir suaugusysis. Buvo evakuoti 30-ties butų gyventojai, kurie artimiausiu metu į savo namus grįžti negalės. Kviečiame prisidėti prie pagalbos nukentėjusiems nuo šio siaubingo įvykio.

Naujienos

Savanorių diena 2023

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius „Gerumo dienose“ kviečia aukoti humanitarinės pagalbos linijai 111

„Gal dar vieną gerą darbą šiemet?“ – to paskutinį lapkričio savaitgalį 12-koje Lietuvos miestų praeivių teiravosi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai ir darbuotojai. Įkvėpti sėkmingo suomių pavyzdžio, miestus užplūdo raudonai pasipuošę žmonės, kviečiantys pinigine auka prisidėti prie paramos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atidarytai humanitarinės pagalbos linijai 111. 

Naujienos

Įvyko LRK Akademijos atidarymas

Spalio 6 d. įvyko „LRK Akademijos“ atidarymas. Garsiai ir iškilmingai, būryje savo savanorių, darbuotojų, valdybos narių, partnerių bei bičiulių, buvo atidaryta pirmoji ir analogų neturinti NVO neformaliojo švietimo akademija Baltijos šalyse – „LRK Akademija“. Ji skirta ugdyti bei stiprinti svarbiausias žmogaus profesines ir asmenines kompetencijas.

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su advokatų kontora „NOOR legal“

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) draugija ir advokatų kontora NOOR pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Humanitarinę pagalbą teikianti organizacija nuo šiol turės nuolatinį partnerį, teikiantį profesionalią ir kvalifikuotą teisinę pagalbą. 

Naujienos

Svarbi informacija ukrainiečiams dėl finansinės paramos

Стартує чергова програма грошової підтримки, під час якої можуть отримати фінансову підтримку cім'ї, які виховують 3 і більше дітей; oсоби віком від 65 років; люди з обмеженими можливостями. / Startuoja dar viena paramos pinigais programa, kurios metu finansinę paramą gaus šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų; 65 metų ir vyresni asmenys; žmonės, turintys negalią.

Naujienos

Lietuvos Raudonasis Kryžius IEŠKO PRAKTIKANTO-DUOMENŲ ANALITIKO!

Ieškome žmogaus, turinčio didelį apetitą mokymuisi ir kuriam Excel programa kelia ne baimę, bet malonumą! Jei duomenis analizuoji geriau, nei viešas intrigas – MUMS TAVĘS REIKIA!

Naujienos

Prevenciniai renginiai senjorams, kaip apsisaugoti nuo karščio

Visi naujienos
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės