Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Aukojimas

Pasirinkite sumą

Arba įveskite sumą

Jau daugiau nei 100 metų Lietuvos Raudonasis Kryžius kuria laimingesnes žmonių, kuriems reikalinga pagalba, istorijas. Lėšos, paaukotos Lietuvos Raudonajam Kryžiui, yra naudojamos vykdomoms veikloms ir programoms, kurioms tuo metu lėšų trūksta labiausiai – pagalbai labiausiai pažeidžiamiems ar nelaimės ištiktiems žmonėms Lietuvoje ir visame pasaulyje.

 

Padėkite mums padėti vienišam senjorui, nuo karo siaubo ar stichinių nelaimių savo šalyje į Lietuvą bėgančiam migrantui ar krizės paliestam žmogui. Paremkite mūsų programų veiklas, kuriose siekiame kuo daugiau žmonių išmokyti pirmosios pagalbos, šviesti jaunimą pilietiškumo, savanorystės ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms temomis, buriant pasirengimo nelaimėms komandą, kuri ekstremalios situacijos metu padeda kitiems žmonėms. Pasirinkite Jums priimtiniausią aukojimo formą ir padėkite mums daryti gerą.

Vienkartinis rėmimas

Prisidėti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus veiklos galite skirdami vienkartinę auką.

Nuolatinis rėmimas

Kviečiame tapti nuolatiniu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus rėmėju ir kiekvieną mėnesį paaukoti pasirinktą sumą, skirtą pažeidžiamiems žmonėms Lietuvoje.

Informacija Nuolatiniams rėmėjams

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės