Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Parama

Nuolatinis rėmimas

Prisidėk prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus veiklos skirdamas kasmėnesinę auką.

Skyriaus kontaktai

Konstitucijos pr. 7A,
LT-09307 Vilnius
Lietuva

Živilė Mažeikienė

Nuolatinio rėmimo koordinatorė


84 metų Veronika, gyvenanti Vilniuje, Fabijoniškėse, kasdien sėdi ir žiūri pro daugiabučio langą. Prabėga valanda, dvi, keturios, o ji vis dar sėdi. Atrodo, lyg kažko lauktų. Šiandien niekas jos neaplankys. Neaplankys ir rytoj. O gal ir visą mėnesį…

Vienišumo problema yra tapusi masiniu reiškiniu. Vyresnių, kaip 65 metų amžiaus žmonių Lietuvoje yra daugiau kaip pusė milijono ir kasmet vis daugėja. Kas trečias tokio amžiaus žmogus gyvena vienas. Kančia, depresija, prasta sveikata yra daugumos senelių kasdienybė. Kai kurie seneliai neišeina iš namų ištisus metus.

Tu gali tai pakeisti.

Tapk nuolatiniu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus rėmėju ir Tavo dėka Veronika bei šimtai vienišų senjorų sulauks svečių ir jausis nebe tokie vieniši.

Kaip sprendžiame vienišumo problemą?

Mūsų programa „Šilti apsilankymai“ yra skirta vienišiems, daugiausiai vyresnio amžiaus žmonėms, dėl sveikatos ir kitokių kliūčių retai išeinantiems iš savo namų, neturintiems artimų žmonių. Nuolatiniai Raudonojo Kryžiaus savanorių apsilankymai pas vienišus senelius gerina emocinę jų savijautą. Seneliams itin svarbus bendravimas, šiltas žodis, išklausymas, todėl savanoriai tampa naujais jų draugais. Vykdant programą rūpinamasi ne tik senelių psichosocialine būkle (užtikrinamos nemokamos psichologo konsultacijos, kai tik to prireikia), bet ir siekiama sudaryti sąlygas vienišų vyresnio amžiaus žmonių oriam ir sveikam senėjimui, siekiant kuo ilgiau palaikyti jų gebėjimą gyventi savarankiškai: padedame vyresnio amžiaus žmonėms savarankiškai gyventi savo namuose ir tinkamai savimi rūpintis, aktyviau judėti fiziškai, sveikiau maitintis, siekiame įtraukti juos į vietos bendruomenės veiklas.

Ko prašome?

Kviečiame Tave tapti nuolatiniu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus rėmėju ir kiekvieną mėnesį paaukoti pasirinktą sumą pažeidžiamiems žmonėms Lietuvoje

Tavo parama skiriama ne tik „Šiltų apsilankymų“, bet ir kitoms Lietuvos Raudonojo Kryžiaus programoms.

Ką galime padaryti už jūsų kasmėnesinę auką?

Už 30 Eur galime reguliariai rūpintis 1 vienišu seneliu 2 mėnesius: tai yra 16 valandų nuoširdaus dėmesio, rūpesčio ir kokybiško emocinio palaikymo. Lankymo kaštus sudaro tinkamų savanorių atranka, paruošimas, motyvavimas ir koordinavimas.

Už 25 Eur galime nupirkti humanitarinį paketą karo ir konfliktų paliestam užsieniečiui Lietuvoje.

Kaip tapti nuolatiniu rėmėju?

Nuolatiniu rėmėju gali tapti vos per kelias minutes tinklalapyje www.redcross.lt , paspaudęs nuorodą  AUKOK ir užpildęs atsidariusią elektroninę formą.Taip pat nuolatiniu rėmėju gali tapti užpildęs mūsų pateiktą popierinę formą ir pasirašęs sutartį parduotuvėse MAXIMA, įsikūrusiose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Lokacijos, kur mus galite rasti:

Vilniuje: Vokiečių g., V. Kudirkos bei Lukiškių aikštėse.

Kaune: Laisvės alėjoje.

Klaipėdoje: Prekybos centre „Akropolis”, prie Senosios prieplaukos bei Melnragės mole.


Prisidėk prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus veiklos skirdamas kasmėnesinę auką

Tapk nuolatiniu rėmėju dabar

Informacija Nuolatiniams rėmėjams

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės