Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Savanoriavimas

Jaunimo programa

Jaunimo programa yra skirta savanoriauti 16-24 metų jaunimui. Programos tikslas – sudaryti galimybes jauniems žmonėms realizuoti save savanoriškoje veikloje ir šviesti savo bendraamžius apie pasirengimo krizėms ir pirmosios pagalbos suteikimo svarbą, skatinti pilietiškumą bei vykdyti kampanijas, keičiančias požiūrį į savanorystę ir ugdančias toleranciją kitam – kitokiam žmogui. Taip pat siekiama kuo daugiau jaunų žmonių išmokyti suteikti pirmąją pagalbą ir užtikrinti jų tinkamą, efektyvų elgesį šalyje esant ekstremaliai situacijai.

Apie

Plačiau apie programą

Lietuvos Raudonasis Kryžius, kaip viena seniausių ir didžiausių savanorišką veiklą vykdančių organizacijų šalyje, siekia sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus tobulėjimui, įsitraukimui į visuomeninę ir savanorišką veiklą, ugdant pilietiškumo bei humaniškumo kompetencijas. Šios programos pagrindinė misija yra neformaliojo ugdymo veiklų, paskaitų ar interaktyvių užsiėmimų pagalba padėti mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunuoliams įgyti fundamentalius gyvenimo įgūdžius, gebėti suteikti pirmąją pagalbą, įgyti kuo daugiau žinių apie tai, kaip reikėtų reaguoti šalyje esant ekstremaliai situacijai ir kaip tinkamai tam pasiruošti.

Ką programoje veikia savanoriai?

Šioje programoje veikiantys jaunuoliai turi puikią galimybę realizuoti savo turimas idėjas ir kalbėti apie jiems reikšmingas temas – klimato kaitą, įvairovę ir lygybę, kartų bendradarbiavimą ir pan.

Savanoriai programoje:

  • veda paskaitas ir/ar įvairius interaktyvius užsiėmimus moksleiviams;
  • Organizuoja įvairias edukacines veiklas, pilietines iniciatyvas, kitus renginius;
  • Rūpinasi Jaunimo programos komunikacija, sklaida socialiniuose tinkluose;
  • Dalyvauja miestuose vykstančiuose renginiuose, kuriuose pristato ir atstovauja Jaunimo programą;
  • Nuolat kartu su visa komanda generuoja ir įgyvendina naujas idėjas.
Savanorystė

Prisidėkite prie programos savanoriaudami

Pildyti savanoriavimo formą
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės