Įkvėpti pirmi padėti krizėje
DIRBK SU MUMIS

Kviečiame į savo komandą!

Lietuvos Raudonasis Kryžius prie savo komandos kviečia prisijungti naujus narius prasmingam ir iššūkių nestokojančiam darbui!

Šiuo metu ieškome

Savanorių koordinatoriaus (-ės) „Šiltų apsilankymų” programoje Vilniuje
Vilnius
Savanorių koordinatoriaus (-ės) Civilinės saugos ir Pirmosios pagalbos programose
Vilnius
Savanorių koordinatoriaus (-ės) Klaipėdoje
Klaipėda
Tauragės skyriaus vadovo (-ės)
Tauragė
PIRMOSIOS PAGALBOS INSTRUKTORIAUS (-ĖS) VILNIUJE
Vilnius
Sandėlio darbuotojo (-s)
Vilnius
APIE

Kas mes ir ką veikiame?

Lietuvos Raudonasis Kryžius – valstybės pagalbininkas humanitarinėje srityje, kurio veiklos tikslas yra apsaugoti žmonių gyvybes ir orumą, palengvinti žmogiškąsias kančias ir teikti pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms Lietuvoje ir už jos ribų.

Savanorystė

Savanorystė – abipusiai mainai. Tai, ką duodi kitiems, sau gauni dvigubai daugiau. Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia prisijungti prie paties didžiausio humanitarinio judėjimo pasaulyje ir papildyti daugiau nei 14 milijonų savanorių būrį visame pasaulyje!

Mokymai

Lietuvos Raudonasis Kryžius siūlo dalyvauti pirmosios pagalbos mokymuose ir išmokti išgelbėti svarbiausią žmogaus turtą – gyvybę!

Humanitarinė pagalba

Be pagrindinių savo programų kiekviename mieste Lietuvos Raudonojo Kryžiaus skyriai
vykdo ir papildomas veiklas, kurios yra skirtos atliepti skaudžiausias problemas būtent tame mieste bei pasiekti krizės paliestus žmones vietinėse bendruomenėse. Atskiruose miestuose LRK skyriai vykdo paramos maistu programas patiems pažeidžiamiausiems bendruomenių nariams, veikia „Pasitikėjimo“ kabinetai, kuriuose
priklausomybių turintys žmonės gauna konsultacijas ir kitokią pagalbą.

Parama

Organizacija, įgyvendindama nacionalines programas ir gaudama verslo ir visuomenės paramą, padeda senjorams, negalios paliestoms šeimoms, migrantams, esantiems Lietuvoje, atliepia jaunimo įtraukimo į savanoriškas veiklas poreikį bei visuomenės poreikį būti pasirengus ekstremalioms situacijoms šalyje ir pirmosios pagalbos teikimo įgūdžių lavinimą.

Dirbk su mumis

Neradai dominančios
pozicijos?

Palik savo kontaktus ir mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu.

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės