Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Pa(si)dovanok gerumą

Sakoma – gerumo nenusipirksi, bet Lietuvos Raudonasis Kryžius sako, kad pirkdamas LRK atributiką – prisidėsi prie gerumo kūrimo. Įsigyk ir padėk ištiesti pagalbos ranką vienišam senjorui, karo pabėgėliui, negalią turinčiajam ar į nelaimę patekusiam žmogui. Pirmyn – atskleisk visiems savo gerąją pusę!

Susisiekite

Artūras Dagys

Lėšų pritraukimo ir rinkodaros vadybininkas

Nuoširdumo atvirlaiškis

Padovanok brangiam žmogui atvirlaiškį, kuriame išlieti gražiausi ir geriausi tavo žodžiai. Kartais parašyti gražius žodžius lengviau, nei pasakyti, tiesa? Neslėpk gražių minčių ir negailėk gerų žodžių. Perkelk juos į prasmingą atvirlaiškį – pirkdamas jį ne tik nudžiuginsi savo artimą dėmesiu, bet ir suteiksi pagalbą kitam, nepažįstamam žmogui, atsidūrusiam bėdoje.

Prisiminimų užrašinė

Stilinga užrašinė saugos tavo slaptas, ironiškas ir romantiškas, vaikiškas ir labai rimtas, juokingas ir absurdiškas – labai arba nelabai svarbias mintis, kurias fiksuosi juodu ant balto. Puikiai tinka ir įvairiems piešinėliams, papeckiojimams ir bet kam, ką nori įamžinti savomis rankomis!

Kryžiaus lipdukai

Ant kompiuterio, ant stalo, ant telefono, ant sienos, o gal ir ant kaktos? Gerumui blogos vietos nėra – klijuoti rekomenduojama VISUR! Įsigijęs lipdukus, prisidėsi prie pagalbos teikimo bėdos ištiktiems žmonėms, tad didžiuotis ir pademonstruoti stilingus ir mielus lipdukus visiems – verta. Kad kaskart pamatęs, prisimintum savo gerumą.

Įsegamas ženklelis

Ženklelį puošianti rankytė su kryželiu, tai tavo ir mano – mūsų visų ištiestos pagalbos ranka, simbolizuojanti vienybę ir norą padėti kitam. Dizaine užkoduota žinutė, kad pagalbos prašanti ištiesta ranka, Lietuvos Raudonajame Kryžiuje visada ras kito, norinčio padėti ranką, kurios gali įsikibti.

Raudonas metalinis puodelis

Vintažinio stiliaus puodelis yra pritaikytas visoms rankoms – didelėms ir mažoms, švelnioms ir grubioms, o svarbiausia – geroms rankoms, norinčioms padėti kitam. Puodelis yra itin tvirtas, nebijantis smūgių ir pritaikytas tiek naudojimui namuose, tiek iškylaujant gamtoje – visada šalia, kad kiekvienas gurkšnis būtų malonus.

 

Drobinis maišelis

Ar keliauji į susitikimą su draugais, ar apsipirkti, o gal ruošiesi iškylai gamtoje ar išvykai prie jūros – drobinis maišelis pasiruošęs atlaikyti visus išbandymus! Tvirtos rankenos ir kokybiška medžiaga užtikrins mylimiausio tavo drobinio maišelio ilgaamžiškumą. Ne tik gražus, bet ir praktiškas pasirinkimas jaunam ir vyresniam, kukliam ir linksmam, mėgstančiam išsiskirti ir santūriam, bet svarbiausia – žmogui, norinčiam prisidėti prie gerumo kūrimo.

Gerumo gertuvė

LRK gertuvė yra pritaikyta visoms rankoms – didelėms ir mažoms, švelnioms ir grubioms, o svarbiausia – geroms rankoms, norinčioms padėti kitam. Lai tvirta, patogi ir širdžiai miela gertuvė visada būna po ranka, kad troškulys niekada nekankintų!

Atsiliepimai

Atsiliepimai iš gerumo ambasadorių!

Kaip Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorė turėjau galimybę įsigyti atributikos, žinodama, kad kiekvienas išleistas centas prisideda prie jų gyvybiškai svarbios humanitarinės veiklos. Esu labai patenkinta, kad kartu darome teigiamą poveikį tiems, kuriems labiausiai to reikia.

- Paulina

Savanorė

Neseniai buvau įsigijęs Raudonojo Kryžiaus atributikos ir negaliu atsidžiaugti daiktų kokybe bei jausmu, kad savo pirkiniu padariau kažkam gero.

- Ugnius

Neseniai pirkau iš Pigu.lt Raudonojo Kryžiaus gertuvę bei puodelį. Džiaugiuosi, kad mano pinigai bus skiriami geriems darbams, dėl to apsipirkimo patirtis tampa dar malonesnė. Jų atributikos kokybė ir vertė yra nuostabi, o prisidėti prie humanitarinės veiklos – širdį glostantis jausmas.

- Regina

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės