Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Verslo savanorystė

Verslo savanorystė

Verslo savanorystė yra įrankis tiesiogiai verslui prisidėti prie pagalbos nelaimėje atsidūrusiems žmonėms. Savanorystė Lietuvos Raudonajame Kryžiuje ne tik kuria vertę bendruomenei, tačiau įtraukia bei įgalina verslo darbuotojus socialiniam pokyčiui.

 

 

Skyriaus kontaktai

Konstitucijos pr. 7A,
LT-09307 Vilnius
Lietuva

Rūta Vabuolienė

Verslo savanorystės koordinatorė


Kas yra verslo savanorystė?

Verslo savanorystė yra praktika, kurios metu įmonės darbuotojai dovanodami savo laiką ir gebėjimus prisideda prie įvairių labdaros ir bendruomenės projektų. Tai yra būdas prisidėti prie bendruomenės gerovės, skatinti darbuotojų įsitraukimą ir komandiškumą bei formuoti teigiamą įmonės įvaizdį.

Kokia yra verslo savanorystės nauda įmonėms?

Verslo savanorystė padeda stiprinti darbuotojų tarpusavio bendradarbiavimą, didina darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją, gerina įmonės įvaizdį ir yra puikus būdas formuoti prasmingas ilgalaikes įmonės tradicijas.

Kiek darbuotojų gali savanoriauti?

Geriausia verslo savanorystės praktika parodė, jog optimaliausias savanoriaujančių darbuotojų skaičius yra iki 15 žmonių.

Ar yra konkrečių reikalavimų, kad verslas galėtų dalyvauti savanoriškuose projektuose?

Nėra. Savanoriauti Lietuvos Raudonajame Kryžiuje gali visi.

Kaip mūsų verslas gali prisijungti prie savanoriškos veiklos?

Verslo bendruomenė gali prisijungti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriškos veiklos projektų keliais būdais. Pirmiausia, galite susisiekti su mumis ir išsiaiškinti, kokie projektai ir iniciatyvos šiuo metu vyksta ir kokia pagalba yra reikalinga. Mes esame pasiruošę suteikti patarimus ir pagalbą, kad Jūsų verslo savanoriška veikla būtų sėkminga ir turėtų didelį teigiamą poveikį ir bendruomenei, ir Jūsų darbuotojų komandai.

Kokiose veiklose galime savanoriauti?

Savanoriauti galite:

Vykdydami projektus su senjorais: aplankydami vienišus senjorus globos įstaigose ir pradžiugindami bendravimu bei dėmesiu; padėdami tvarkyti senjorų aplinką; užsiimdami kitomis veiklomis su senjorais pagal galimybes.

Organizuodami renginius, veiklas bendruomenei: negalią turinčiųjų arba senjorų globos namuose rengdami įvairias veiklas arba užsiėmimus; prisidedant organizuojant renginius ir veiklas ukrainiečiams, kt.

Teikdami pagalbą sandėliuose: dėliojant, tvarkant arba rūšiuojant paramą, kuri keliaus žmonėms, kuriems padeda Lietuvos Raudonasis Kryžius.

Dalyvaudami aplinkosaugos iniciatyvose: gražiausius Lietuvos kampelius išlaisvinant nuo šiukšlių ir netvarkos.

Užsiimant žinių savanoryste: organizuodami mokymus, paskaitas ir kitus užsiėmimus, praturtinančius Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorių arba darbuotojų žinių bagažą.

Mūsų tikslas yra patenkinti Jūsų įmonės poreikius ir interesus, kuriant įvairias galimybes prisidėti prie bendruomenės gerovės. Susisiekite su mumis, kad galėtumėme aptarti, kaip Jūsų įmonė gali prisijungti prie konkrečių savanoriškų projektų, atitinkančių Jūsų lūkesčius.

Ar yra galimybė prisijungti prie ilgalaikių savanoriškų projektų?

Taip. Galime pasiūlyti trumpalaikę verslo savanorystę (vienkartinę veiklą) arba ilgalaikę verslo savanorystę padėdami savanorišką darbuotojų veiklą paversti gražia ir labai prasminga jūsų įmonės tradicija.


Verslo savanorystė:

Bendruomenės kūrimas per verslo žvilgsnį

Socialinė atsakomybė tampa vis svarbesniu verslo aspektu. Verslo savanorystė yra puikus būdas tai įgyvendinti praktiškai. Ji ne tik suteikia Jūsų darbuotojams galimybę prisidėti prie bendruomenės, bet ir padeda įmonėje sustiprinti savo vertybes ir tikslus. Tai yra kelias, kurį pasirinkę, galite ne tik padėti kitiems, bet ir pagerinti savo verslo veiklą.

Norime savanoriauti
Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės