Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Spontaniniai savanoriai

Spontaniniai savanoriai

Lietuvos Raudonajame Kryžiuje spontaniniai savanoriai veikia tada, kai šalį ištinka nenumatyta krizė ar nelaimė. Spontaniniai savanoriai yra apmokyti veikti krizinėse situacijose ir prireikus – skuba į pagalbą kitiems žmonėms. Jei mėgsti ekstremlias veiklas, esi aktyvus, neabejingas ir nori padėti kitiems žmonėms – kviečiame papildyti LRK spontaninių savanorių gretas!

Spontaniniai savanoriai Lietuvos Raudonajame Kryžiuje skirstomi į 3 grupes:

Išsirink sau patraukliausią grupę ir leiskis į savanorystės kelią su Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi!

Apie

Jei esi žmogus, norintis veikti krizinėse situacijose ir padėti kitiems, mes labai tavęs laukiame prisijungiant prie spontaninių savanorių gretų, kurie šalyje aktyvuojami esant krizinei situacijai, ištikus nelaimei.

 

Savanorių skiltis

Aktyvūs savanoriai

Aktyvūs savanoriai veikia reaguodami į situaciją, kurioje reikalinga tiesioginė pagalba. Jie imasi veiksmų įvykio įkarštyje ir tiesiogiai padeda žmonėms bei šalina krizės padarinius. Aktyvūs savanoriai jau prisidėjo teikiant pagalbą tokiose krizėse, kaip COVID-19 pandemija ir vakcinacijos procesas, Baltarusijos pasienio migrantų krizės metu teikiant pagalbą stovyklose, Ukrainos karo pabėgėlių krizės metu veikdami registracijos centruose ir humanitariniuose punktuose. Taip pat savanoriai prisideda prie pajėgų ieškant dingusių žmonių.

 

Savanorių skiltis

Užnugario savanoriai

Užnugario savanoriai yra labai svarbi jėga, besirūpinanti, kad žmones pasiektų reikalinga pagalba daiktais. Užnugario savanoriai neveikia tiesiogiai su krizės paliestais žmonėmis, bet prisideda prie paramos užtikrinimo ir daiktų aprūpinimo nukentėjusiems. Šie savanoriai teikia pagalbą sandėliuose, organizuoja labdaros renginius ir padeda išskirstyti reikalingą paramą LRK savanoriams. Pagrindinė jų funkcija yra užtikrinti greitą informacijos ir daiktų srautą, kuris yra būtinas efektyviam veikimui krizės metu.

 

Savanorių skiltis

Administraciniai savanoriai

Administraciniai savanoriai užtikrina sklandų LRK veikimą tvarkant įvairius duomenis. Administracinių savanorių darbas yra kruopštus ir labai svarbus, nes jie užsiima žmonių registracija, duomenų tvarkymu ir informacijos sklaida. Šios grupės nariai padeda užregistruoti naujus savanorius, tvarko registracijų formas ir padeda valdyti visą administracinį procesą. Jų tikslas yra padėti užtikrinti greitą ir efektyvų LRK veikimą krizės metu.

 

Atraskite savyje savanorį ir prisijunkite prie žmonių, veikiančių ir teikiančių pagalbą krizių bei nelaimių metu.

Jei norite prisijungti prie LRK Spontaninių savanorių pajėgų, prašome pildyti savanorystės formą ir mes su jumis susisieksime.

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės