Įkvėpti pirmi padėti krizėje

Pasirinkite programą

Kviečiame registruotis norinčius jungtis prie Pasirengimo Ekstremalioms situacijoms ir reagavimo į ekstremalias situacijas programos! Tai būrys pasirengęs reaguoti į įvairaus tipo nelaimes, dėl to kiekvienas kandidatas turi būti iš anksto nusiteikęs ne tik mokytis apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms, bet ir reaguoti į jas. Pildyk anketą apačioje ir tapk vienu iš 6 PES būrių nariu. Su atrinktais kandidatais susieksime per 3 dienas po anketos užpildymo tolimesniam atrankos etapui. Kviečiame anketoje išreikšti visą savo motyvaciją.

Laukiame Tavęs, jei:

 • · Esi pilnametis/ė.
 • · Tau artimi Raudonojo Kryžiaus judėjimo principai;· Turi patirties ar įgūdžių, kurie galėtų praversti reaguojant į ekstremalias situacijas (pirmosios pagalbos, pirmosios psichologinės pagalbos, logistikos, vadovavimo įgūdžiai, patirtis dirbant krašto apsaugos sistemoje, policijoje, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo srityje ar pan.);
 • · Turi užsispyrimo mokytis ir nuolat tobulinti savo žinias bei įgūdžius;
 • · Turi kritinį mąstymą ir gebi priimti efektyvius sprendimus stresinėse situacijose;
 • · Gebi vadovauti, turi gerus organizacinius įgūdžius, moki dirbti komandoje ir bendradarbiauti;
 • · Savanorystei gali įsipareigoti mažiausiai 1 metų laikotarpiui. Ekstremalios situacijos metu (kurioje šiuo metu LRK veikia) savanorystei skirti nuo 8 val/savaitę.
 • · Nuo savanorystės pradžios gali skirti 3 pirmus mėnesius mokymams, kurie vyksta 2-3 kartus per savaitę ir kartu trunka 50 valandų.
 • · Moki lietuvių kalbą.

  Vardas ir Pavardė

  El.paštas

  Telefono numeris

  LRK skyrius kuriam priklausai

  Visi miestai
  Visi miestai
  Kaunas
  Vilnius

  Kodėl norėtum prisijungti prie Pasirengimo Ekstremalioms Situacijoms komandos?

  Šiuo metu LRK ir PES komandos aktyviai reaguoja į Ukrainos pabėgėlių krizę. Ar galėtum per ateinantį mėnesį skirti bent 8 val. savanorystės per savaitę?

  Koks tavo pasirengimas ekstremalioms situacijoms - ką dirbai ar sportavai? Kokių turi įgūdžių?

  Kaip jautiesi bendraudamas su šoko/panikos/sielvarto/netekties ištiktais žmonėmis? Ar manai, kad būtum pajėgus/i suteikti pirmąją psichologinę pagalbą nukentėjusiam žmogui?

  Ar turi fobijų? Gal bijai aukščio, kraujo, vandens ar varlių?

  Kokias turi Supergalias? Gal esi kompiuterių genijus ar šunų užkalbėtoja? Mums viskas įdomu

  Pasirašydamas šioje formoje pareiškiu, jog sutinku, kad mano nurodyti asmens duomenys būtų naudojami duomenų valdytojo „Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos“ (juridinio asmens kodas 190679146, A. Juozapavičiaus g.10A, Vilnius, LT09311) remiantis Lietuvos Raudonojo Kryžiaus privatumo politika, kuri yra paskelbta www.redcross.lt.  Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
  Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

  Darbo laikas
  I-V 08:30-17:30

  Įmonės kodas: 190679146
  Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

  © Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

  Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės