Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Prieglobsčio ir migracijos programa

Integracija

Lietuvos Raudonasis Kryžius aktyviai dalyvauja prieglobstį gavusių užsieniečių integracijos procese kaip valstybės pagalbininkas įgyvendinant valstybės integracijos programą savivaldybėse. Mūsų kuratorių komanda dirba atvejo vadybos principu individualiai su kiekvienu prieglobstį gavusiu žmogumi ar šeima ir padeda ieškotis būsto bei darbo, profesinių kursų ar studijų, registruotis sveikatos priežiūros paslaugoms ar prirašyti vaikus į ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigas, tarpininkauja gaunant paslaugas kitose savivaldybės įstaigose, organizuoja lietuvių kalbos kursus, konsultuoja įvairiais kasdieniais klausimais, vykdo prieglobsčio gavusio užsieniečio integracijos stebėseną, kartu su specialistais įvertina įvykdytus įsipareigojimus, aplinkybes, kurios padeda arba trukdo prieglobsčio gavėjui vykdyti numatytus įsipareigojimus, vertina pasirinktų integracijos priemonių, būdų ir paslaugų poveikį, prieglobstį gavusio žmogaus integracijos pažangą. Mūsų tikslas – grąžinti pabėgėlio motyvaciją pasirūpinti savimi ir savo šeimos nariais, sulig kiekviena diena auginti savarankiškumą bei padėti tapti pilnaverčiu miesto bendruomenės ir visuomenės nariu.

Susisiekite

Gintare Kazakevičienė

Integracijos vadovė

Papildoma informacija

Užsieniečiai vieno langelio principu taip pat gali gauti nemokamas socialinių konsultantų, įdarbinimo specialistų, teisininkų, psichologų konsultacijas, mokytis lietuvių kalbos, LR Konstitucijos pagrindų, dalyvauti pilietinio orientavimo, informaciniuose ir bendruomenių renginiuose Lietuvos Raudonojo Kryžiaus integracijos centruose Kaune ir Klaipėdoje.

Svarbų vaidmenį integracijoje vaidina mūsų savanoriai, kurie tampa pagalbininkais mokantis praktinių kalbos įgūdžių, ruošiant vaikams pamokas, susipažįstant su miestu ir kuriant draugystes.

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės