Įkvėpti pirmi padėti krizėje
Mūsų veikla

Kuo šiuo metu gyvename

1,2% GPM

Parodyk nelaimei raudoną kortelę

Skirk savo 1,2% GPM Lietuvos Raudonojo Kryžiaus humanitarinės pagalbos numeriui 111. Šiuo būdu prisidėsite prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus teikiamos humanitarinės pagalbos ir padėsite nelaimės ištiktiems žmonėms tvirčiau atsistoti ant kojų.

Tvarumas

LRK tekstilės konteineriai

Rūšiuojant tekstilę specialiuose LRK konteineriuose bus galima prisidėti ne tik prie gamtos saugojimo, tačiau ir pagalbos žmonėms. Bendradarbiaujant su aplinkotvarkos bendrove „Ecoservice“ įrengėme tekstilės rūšiavimo konteinerius ir kviečiame visuomenę nebenešiojamus drabužius ir batus išmesti juose.

Humanitarinės pagalbos numeris

111

Nuo šiol nutikus nelaimei, dėl kurios prireikia humanitarinės pagalbos daiktais ar drabužiais, konsultacijos, psichologinės pagalbos – Lietuvos gyventojai kviečiami skambinti trumpuoju humanitarinės pagalbos numeriu 111 ir LRK darbuotojai ir savanoriai suteiks skubią humanitarinę pagalbą.

PARAMA

Prisidėk prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus veiklos skirdamas auką

Aukoti
Mokymai

Mūsų rengiami mokymai

Visi mokymai
APIE

Kas mes ir ką veikiame?

Lietuvos Raudonasis Kryžius – valstybės pagalbininkė humanitarinėje srityje, kurios veiklos tikslas apsaugoti žmonių gyvybes ir orumą, palengvinti žmogiškąsias kančias ir teikti pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms Lietuvoje ir už jos ribų.

Savanorystė

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus stipriausia jėga – savanoriai, kurie diena iš dienos prisideda prie geresnio rytojaus tų žmonių, kuriems pagalba labai reikalinga.

Mokymai

Lietuvos Raudonasis Kryžius nuo 1975 m. iki šių dienų veda pirmosios pagalbos mokymus įmonėms ir individualiems asmenims.

Humanitarinė pagalba

Mūsų tikslas – padėti labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms Lietuvoje ir kitiems nelaimės ištiktiems asmenims visame pasaulyje.

Parama

Galite prisidėti prie mūsų veiklų vykdymo ir tobulinimo skirdami mums vienkartinę arba nuolatinę paramą.

Tapk mūsų rėmėju arba savanoriu!
Prisidėti prie pagalbos kitiems, gali aukodamas pinigus arba darydamas gerus darbus savomis rankomis – tavo, kaip rėmėjo arba savanorio pagalba, mums labai svarbi.

Darbo laikas
I-V 08:30-17:30

Įmonės kodas: 190679146
Sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211

© Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Privatumo politika Slapukų politika Aukojimo sąlygos Pirkimo taisyklės